Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][MiniGame]Quake|Nowy Wymiar Rozrywki Na Twoim Serwerze!


Jodi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo-quake.png.-m1.png

=================================

Download

=================================



http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/quakecraft/

=================================

Permisje i Komendy

=================================

Permisje:





Quake.hoe - Zmiana motyki graczowi
Quake.create -Tworzenie areny
Quake.create.spawn - Edytowanie spawnu areny
Quake.edit - Edytowanie Areny
Quake.start - Startowanie Areny.
Quake.stop - Stopowanie Areny
Quake.lobby - Edytowanie Lobby
Quake.VIP - Dołączanie do Pełnych aren itp.

 

 

Komendy:

 





/quake - robi nic 
/quake sethoe [Player] [Hoe] - Zmiana RailGunu graczowi (niedługo sklep)
/quake create [name] - Tworzenie areny
/quake [id/name] addspawn - Dodawanie spawnu areny.Możesz dodać ile chcesz
/quake [id/name] removespawn [id] - Usuwanue spawnu areny..
/quake [id/name] setmin [number] - Ustawienie minimalnej ilosci graczy przy ktorych arena startuje.
/quake [id/name] setmax [number] - Ustawienie maksymalnej ilosci graczy na arenie
/quake [id/name] setmap [name] - Ustawienie nazwy mapy która będzie wyświetlana w lobby.
/quake [id/name] save - Zapisanie zmian na arenie (niedługo będzie to automatyczne)
/quake [id/name] start - Wystartowanie Areny
/quake [id/name] stop - Stopowanie Areny
/quake leave - Wyjscie z areny na której jesteś.
/quake [id/name] join - Dojscie do gry.
/quake setlobbyspawn - Ustawienie miejsca do którego gracz trafia po skonczeniu gry.
/quake addlobby -Ustawienie lobby przy pomocy WorldEdit (to przedstawie za chwilke).
/quake removelobby [id] -Usuniecie lobby
/quake savelobby - Zapisanie lobby (niedługo automatyczne).

 

 

====================================

Konfiguracja Na Serwerze

====================================

Tworzenie Areny:

Teleportujemy się na świat na którym chcemy ustawić arene.

Wpisujemy /quake create <nazwa>

Teraz ustawiamy minimalna liczbe graczy po osiagnieciu ktorej arena wystartuje

/quake <nazwa> setmin <liczba>

Teraz ustawiamy maksymalna liczbe graczy na mapie

/quake <nazwa> setmax <liczba>

Oraz ustawiamy nazwe która będzie wyświetlać się w Lobby

/quake <nazwa areny> setmap <nazwa>

I ustawiamy spawny na arenie (możemy ile chcemy)

/quake <nazwa areny> addspawn

Teraz zapisujemy arene i GOTOWE!

/ <nazwa areny>

Tworzenie Lobby:

Teleportujemy się na świat na którym chcemy ustawić lobby

Zaznaczamy sciane na ktorej chcemy miec lobby za pomoca //wand

Ustawiamy lobby komendą

/quake addlobby

Ustawiamy miejsce spawnu w Lobby

/quake setlobbyspawn

Teraz już pozostało nam zapisać lobby

/quake savelobby

=================================

VideoTutoriale

=================================

 

================================

Plugin nie jest mojego autorstwa.Ja go tylko przedstawiam większej społeczności

 

Przydało się? Walnij LAJKA!

Opublikowano

Nie mogę. Otworzyć 3 ostatnich Spoilerów :-/

Co do prezentacji, Spoko ;)

Siemka !

Szukam : Budowniczego/Sponsora Pisać na Skype o szczegóły. Skype: badi5661

 

Jeśli Ci Pomogłem Daj Lubię To ! ;)

Opublikowano

@UP Jeśli się przydało walnij lajka :P

 

 

Niedługo kolejne prezentacje. TnT RUN !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Lol jakie pro

dawno takiego czegos nie widzialem dzieki! wszystko dziala poprawnie 0 bugow fajna zabawa z kolegami :)

dzieki

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

ja mam problem !!! bo ustawiam lobyy te tabliczki tak jak na filmiku u treektTV no i wpisuje /quake create (nazwa) i wyskakuje mi :please type a name and a type arena ! ????????? i co robić plisss o odpowieć

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...