Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] [AUTORSKI] StrenghtReductor - SIŁA JUŻ NIE BĘDZIE ZBYT OP!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko!

Dzisiaj stworzyłem kolejny plugin dla Was jak zarówno i serwerów PvP!


Po nazwie możecie poznać, iż plugin mój redukuje obrażenia potki na siłę!

Wiele osób mówiło - "POTKI NA SIŁĘ SĄ ZBYT OP!"

Ale dzięki mojemu pluginowi już tak nie będzie ;)

Plugin na dosłownie 3 minuty pisania, ale 10 myślenia ; D

Jeżeli chcecie uprawnienia do tego pluginu to piszcie w komentarzach : P

>Download<

http://hostuje.net/file.php?id=7a65044334215c0503da7b260ee71af8


>Skan<

https://www.virustotal.com/pl/file/c6ffcd92186b3e9bee86afe045a65a901cd7e70361e58429a18089f581d6d212/analysis/1375364774/


cooltext962020830.png



Plugin mój nie redukuje obrażeń, gdy gracz nie ma efektu potiona na siłę!

Banalne działanie..?


TAK!

Wystarczy sobie rzucić potkę, a plugin zadziała na dną osobę ; D

 

>:Changelog:<

 

v 1.0:

# Napisanie pluginu

v 2.0:
#Oczekiwanie na propozycje..

 

Myślisz, że słaby?

Napisz lepszy ;)



Pozwalam na dodawanie pluginu do swoich paczek, pod warunkiem, że
będzie podany link do mojego konta na MPCforum i info kto go napisał.



Błąd?


Zgłoś go na PW!



Coś nie tak?


Też pisz na PW!



Nie zapomnij o skomentowaniu i daniu "Lajk"!



Komentujesz?


ROZWIŃ SWOJĄ WYPOWIEDŹ, A NIE NABIJASZ POSTY!

NA PRZYKŁAD: "SŁABE", "TAKIE COŚ JUŻ JEST..", itp.




WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!

Opublikowano

Oczywiście lajk za robote :)

 

Ale teraz koxy będą zbyt OP :G

Hah : D

Kolejne 5 minut robienia pluginu :G

Jutro może wstawię plugin, że normalne jabłka złote mają Regeneracje I (nie II) a koxy to nie wiem jakie mają teraz ulepszenia :x

Opublikowano

Wszystko ok jednak to jest 3 minuty w pluginie skript a co do tematu

Napis damage jest skopiowany

Pisz na pw zrobię ci lepsze pół autorską czcionką

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Wszystko ok jednak to jest 3 minuty w pluginie skript a co do tematu

Napis damage jest skopiowany

Pisz na pw zrobię ci lepsze pół autorską czcionką

Popatrz sobie na kod ;)

 

To nie jest zwykły event na interakcji gracza i cancelEvent :)

Opublikowano

Mam nadzieje że się nie obrazisz ale tu wrzuciłem twój kod.

U zaxera można było dać potke w dispenserze.

Tu potki wgl. nie działają. Like, lecz na serwer nie trafi.

 

//usunięte na prośbę autora pluginu MijamO

TSOL

 

 

Ja sprawdzałem plugin z kolegą na serwerze testowym do pluginów i nam wszystko działało.

Znawca
Opublikowano

Plugin prosty ale dla osób które szukają przydatny.

Mam jednak pytanie: Co to znaczy te "OP"?

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Plugin prosty ale dla osób które szukają przydatny.

Mam jednak pytanie: Co to znaczy te "OP"?

 

 

No nie wiem czy taki proty :P

 

Kilkadziesiąt razy zmieniałem w kodzie pluginu siłę i nie wiadome mi było na początku jak ją zmniejszyć. Proste to było sprawdzenie czy gracz ma efekt siły na sobie a nie napisanie pluginu ;)

 

"OP" - znaczy coś mocnego (OP ;Operator - silny "użytkownik", ponieważ ma wiele uprawnień, itp.).

Znawca
Opublikowano

 

 

No nie wiem czy taki proty :P

 

Kilkadziesiąt razy zmieniałem w kodzie pluginu siłę i nie wiadome mi było na początku jak ją zmniejszyć. Proste to było sprawdzenie czy gracz ma efekt siły na sobie a nie napisanie pluginu ;)

 

"OP" - znaczy coś mocnego (OP ;Operator - silny "użytkownik", ponieważ ma wiele uprawnień, itp.).

 

Dla początkującego wszystko jest trudne. ;)

Zanim mi odpowiedziałeś poszperałem w Google (reklama! :O) i znalazłem, że OP znaczy OverPowered czyli coś mocnego.

(Przepraszam za offtop)

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Dla początkującego wszystko jest trudne. ;)

Zanim mi odpowiedziałeś poszperałem w Google (reklama! :O) i znalazłem, że OP znaczy OverPowered czyli coś mocnego.

(Przepraszam za offtop)

Nie jestem początkującym -.-

Zajrzyj sobie na profil w "O mnie" -.-

Opublikowano

Nie jestem początkującym -.-

Zajrzyj sobie na profil w "O mnie" -.-

Jestes poczatkujacy :D masz same male pluginy dla poczatkujacych :D

przynajmniej nie piszesz ich beznadziejnie jak czesc osob na tym forum :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Jestes poczatkujacy :D masz same male pluginy dla poczatkujacych :D

przynajmniej nie piszesz ich beznadziejnie jak czesc osob na tym forum :P

Rly? Piszę pluginy dla początkujących, a nigdzie podobnych nie widziałem (np. BukkitStaff)

Zresztą to twoja opinia.

 

Pluginy na forum są publicznie opublikowane bo zajmują max 1 dzień pisania -,-

Nie mówię, że to są jedyne moje pluginy.

Na przykład mam prawie skończony projekt który nie zostanie opublikowany, lecz wydany na pewien serwer hardcore: plg. na gildie jak na MCHC.

A tak poza tym to większość na tym forum w pisaniu pluginów jest początkująca (myślę, że poza sensus12 i piotrek54pl).

 

Opublikowano

Zrób jakiś skrypt na expienie w grupie.

Czyli że zapraszasz sobie kolegę do grupy i razem możecie expić, exp dzieli się po 50%

Coś jak w Metinie :D

 

Dobre a mam pytanie czy zbroja sie szybciej konczy? Bo podobno potka daje to ze zbroja sie szybciej konczy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...