Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BFH][Pytanie]Bronie.


Matkimen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak specjał kosmicznej nocy i chłodnik to całkiem fajne bronie na krótki dystans mi jednak najbardziej podobają się Pkm-y i te inne bronie z BC2. Zawsze też możesz spróbować z laserem, ale często spotkasz się z wyzwiskami. Dodatkowo fajnym gadżetem jest wyrzutnia sama sprawuje się trochę słabo przeciwko jednostkom naziemnym i czołgom, ale za to jest wyśmienita na samoloty. PS Zasypujecie forum tego typu pytaniami, a wcale nie szukacie.

iuub.png

 

Opublikowano

Nie polecam lasera, bo na wielu serwerach jest on zabroniony, ponieważ jest OP.

Jeśli chodzi o solidera, teraz w Deal Of Day jest duuży zestaw za ponad 5000 F, więc myślę że warto ;)

Pozdro ziomuś.

Opublikowano

@up

Widać, że pykasz broniami za VP xD.

@top

To zależy co chcesz- laser to taki famas(wiesz o co chodzi), ale już na długich dystansach nie wymiata. A chłodnik to po prostu lód/śnieg leci z takiego wiatraka. Ja ci polecam ten laser, bo niby zakazane na serwerach, a ludzie grają (kiedyś był w promocji za 999F). Tutaj nie ma blacklisty, co najwyżej admin może kicknac.

                           

Opublikowano

Polecam chlodnik coilna. Strasznie OP ale tylko na krotki zasięg ;x W połączeniu z leg it i czyms w razie wybicia jestes nie do powstrzymania ;]

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...