Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Wysoki ping w LoLu podczas TF i farmienia.


SoulsHunter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem, z którym borykam się od pewnego czasu. Chodzi o to, że gdy
są TF'y lub biję falę minionów albo potyczkuję się w walkach 1 vs 1 ping
skacze mi gdzieś do 350, a co za tym idzie pojawiają się lagi i
opóźnienia w ruchu. w normalnej grze (tzn. gdzie jest spokojnie, nie ma
walk itp.) gra chodzi płynnie, ping nie skacze jak w sytuacjach w/w. Na
pewno nie jest to wina sprzętu ani internetu, ponieważ sprzęt mam dobry,
tak samo internet (60 MB/s).

Tak więc co może być przyczyną skaczącego pingu? A może to wina złych ustawień gry?

Dziękuję z góry za odpowiedzi.

 

Mój sprzęt:

CPU: Intel Core i5 2500K
RAM: Goodram DDR3 8GB(2x4GB) 1333MHz CL9
GPU: Gainward GeForce GTX570 1280MB DDR5/320bit

2lt253a.jpg

Opublikowano

Karta graf słabiutka...

Mój pro złomek:

 

Procesor: Intel Pentium Dual-Core E5300 2.66 ghz | Karta graficzna: Asus Radeon HD 4350 | Mobo: Foxconn G31MX | RAM: 2gb ddr2 | Monitor: 1280x960 PnP | Zasilacz: Delta 300W

Opublikowano

60 MB/s ? Ja też chcę!

Jak nie masz nic do dodania w temacie to się nie wypowiadaj, a nie nabijaj sobie postów. Powitaj 2 warny.

 

Co z tego że internet 60MB/s. Jaki dokładnie? Pokaż wynik ze speedtestu.

Internet jest od UPC. Zaraz dam wynik ze speed testu.

//EDIT:

2874087127.png

 

Karta graf słabiutka...

Niby czemu słabiutka? Do lola jest wystarczająca, nawet ponad wymagania.

2lt253a.jpg

Opublikowano

Jak nie masz nic do dodania w temacie to się nie wypowiadaj, a nie nabijaj sobie postów. Powitaj 2 warny.

 

Internet jest od UPC. Zaraz dam wynik ze speed testu.

//EDIT:

2874087127.png

 

Niby czemu słabiutka? Do lola jest wystarczająca, nawet ponad wymagania.

Internet z UPC i wszystko jasne... Widzisz jak cie w cuhja robia prędkosc sie zwiększa i maleje i dlatego ping ic skacze jak chuj..

Mój pro złomek:

 

Procesor: Intel Pentium Dual-Core E5300 2.66 ghz | Karta graficzna: Asus Radeon HD 4350 | Mobo: Foxconn G31MX | RAM: 2gb ddr2 | Monitor: 1280x960 PnP | Zasilacz: Delta 300W

Opublikowano

Co z tego że internet 60MB/s. Jaki dokładnie? Pokaż wynik ze speedtestu.

 

Nie 60 MB/s tylko Mb/s zjeby.

 

 

Jak nie masz nic do dodania w temacie to się nie wypowiadaj, a nie nabijaj sobie postów. Powitaj 2 warny.

 

Internet jest od UPC. Zaraz dam wynik ze speed testu.

//EDIT:

2874087127.png

 

Niby czemu słabiutka? Do lola jest wystarczająca, nawet ponad wymagania.

 

Chuj mnie obchodzą warny.

 

Mody to kurwy a Szymico to ciota i chuj.

 

Jebani idioci dali moda 13 latkowi.

 

Przyszła baba do lekarza a lekarz też szymico huehuehuehuehuehuehue

 

Morde es numero uno

 

Obciągajcie

 

Rzyciowy temat

Opublikowano

Internet z UPC i wszystko jasne... Widzisz jak cie w cuhja robia prędkosc sie zwiększa i maleje i dlatego ping ic skacze jak chuj..

Tyle, że w innych grach np. CS ping mi nie skacze i można normalnie grać.

2lt253a.jpg

Opublikowano

Na internet bym tego nie zrzucał. Na początek to popatrz czy nic Ci się nie przegrzewa. Może masz zintegrowaną kartę graficzną do tego która się ustawiła jako domyślna i to ona nie wyrabia?

Opublikowano

Ustaw najmniejsze wymagania w lolu i zobacz jak wtedy będzie. Jeśli ping to powinno być niby coś z internetem, ja internetu z UPC nie miałem to nie wiem jak tam mają.

Opublikowano

@UP Pomyśl, może co ma karta graficzna do pingu? Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, przecież nawet napisał, że nie ma spadków FPS.

@Topic Możliwe, że pomoże reinstalacja lol'a, zmiana antyvirusa albo po prostu czekanie. Czasami takie problemy same ustają.

Opublikowano

Na internet bym tego nie zrzucał. Na początek to popatrz czy nic Ci się nie przegrzewa. Może masz zintegrowaną kartę graficzną do tego która się ustawiła jako domyślna i to ona nie wyrabia?

 

 

Ustaw najmniejsze wymagania w lolu i zobacz jak wtedy będzie. Jeśli ping to powinno być niby coś z internetem, ja internetu z UPC nie miałem to nie wiem jak tam mają.

sprzęt nie ma nic do pingu, mozesz miec kompa z lat 90, internet z protonetu i będziesz miał max 40 ping.

 

ja polecam zadzwonic do dostawcy internetu moze cos robili albo po prostu zmienic dostawce.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...