Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] ProMT2


JestemOdwazny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko ! mam pytanie czy opłaca się grać na prywatnym serwerze "ProMT2"

 

 

Link Do Strony :

 http://promt2.com.pl/news  

 

 

Do grających tam mam pare pytań a więc

 

1. W ile wbije max poziom ?

 

2. Da sie expić czy raczej nie bo ksują "Nooby" tzn i czy czesto zajete spoty ?

 

3. Raty jakie sa? łatwo o drop / yang ?

 

4. Jak z biologiem ? co ile oddajemy ząb / ksiege itd ?

 

5. Ile Ludzi w godzinach szczytu ?

 

6. Często są wojny Gildii .. ?

 

7. Są eventy ? czy raczej co rok ? :P

 

 

Jeśli zły dział proszę o przeniesienie ...

 

Za dobre odpowiedzi Polecą +'y

EmTeDwa xDEee

Opublikowano

1. W ile wbije max poziom ? 1 dzień
2. Da sie expić czy raczej nie bo ksują "Nooby" tzn i czy czesto zajete spoty ? da się expić
3. Raty jakie sa? łatwo o drop / yang ? nie wiem jakie raty, ale exp leci BARDZO szybko
4. Jak z biologiem ? co ile oddajemy ząb / ksiege itd ? 0sec bodajże
5. Ile Ludzi w godzinach szczytu ? z 400
6. Często są wojny Gildii .. ? tak
7. Są eventy ? czy raczej co rok ? :P Nie mam pojęcia

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

1. W ile wbije max poziom ? Kilka godzin

2. Da sie expić czy raczej nie bo ksują "Nooby" tzn i czy czesto zajete spoty ? W expie rzadko kiedy ktoś przeszkadza, da radę

3. Raty jakie sa? łatwo o drop / yang ? yang 2kkk za kilka spotów na zombie (zależy od lv), można zamieniać na bryłki (quest), exp tak jak wyżej (kilka h do 250)

4. Jak z biologiem ? co ile oddajemy ząb / ksiege itd ? 1 sekunda


5. Ile Ludzi w godzinach szczytu ? około 500 typa


6. Często są wojny Gildii .. ? Tak, to przecież serwer PvP


7. Są eventy ? czy raczej co rok ? Często (jak ja grałem to co tydzień)

HB5fLf7.png

Opublikowano

1. W ile wbije max poziom ? Tydzien



2. Da sie expić czy raczej nie bo ksują "Nooby" tzn i czy czesto zajete spoty ? Czasami (zależy gdzie)



3. Raty jakie sa? łatwo o drop / yang ? yang jest darmowy raty są średnie



4. Jak z biologiem ? co ile oddajemy ząb / 1 sekunda



5. Ile Ludzi w godzinach szczytu ? około 500



6. Często są wojny Gildii .. ? tak



7. Są eventy ? czy raczej co rok ? mało co ale co rok to nie


Opublikowano

1. W ile wbije max poziom ? Ja wbiłem w Połtora Godziny 250 z P.Dkiem ktory dropi ze szkat w m1
2. Da sie expić czy raczej nie bo ksują "Nooby" tzn i czy czesto zajete spoty ? Zależy wiadomo że ktos expi ale wbicie 250 nei ma tam wiekszego problemu ;)
3. Raty jakie sa? łatwo o drop / yang ? 1kkk mozesz dostac nawet za sredni spot Zombie
4. Jak z biologiem ? co ile oddajemy ząb / ksiege itd ? Jest tylko Zęby orka wiecej biologa nie ma maja to zrobic!
5. Ile Ludzi w godzinach szczytu ? z kolo 400-500
6. Często są wojny Gildii .. ? Ile zechcesz jest pełno gildi
7. Są eventy ? czy raczej co rok ? :P Są eventy Typu EVent OX Do wygrania bronie na 250 lvl z is ktore nie da sie zrobić grając bez iS

pre_1400711970__sygna.png


 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

1.W ile wbijesz max poziom ? 1-2 dni jeśli robisz eq wczesniej (nie na 250)

2Da się expić czy raczej skują "Noooby" tzn i czy często zajęte spoty? Expić sie da tylko spoty zajęte czasami.

3.raty jakie są łatwo o drop/yang? 1kkk w 3-6 min (na95lvl)

4.jak z biologiem ? co ile oddajemy ząb/księge itd? Jest tylko ząb orka oddajemy co 1sek dostajemy za to 10 ludzi jeśli dobrze pamiętam : )

5.Ile ludzi w godzinach szczytu? 400-650 (weekend nawet 850)

6.Często są wojny gildi? Tak ale wymagany jest (IS) który najlepiej kupić od innych graczy i eq (WOJENNE)

7.Są eventy ? czy raczej co rok? :P (Są eventy co tydzień-2 tygodnie) w których jest zwykle is do wygrania aby nie wydawać zbyt wiele kasy) Oczywiście jeśli potrzefisz zarobić nie ma potrzeby wydawać na IS np. ja kupiłem eq za bryłki :P)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...