Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Słuchawki do 150 zł


xXxCysieKxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak za tą cene to fatalitki.

 

Do fatalitek nie jestem przekonany, ale brat je posiada, więc pójdę zaraz stestować ;d

 

Tactic3D Alpha będą lepsze,

 

Nawet, nawet.. Ale poczekam jeszcze na jakieś inne propozycje :>

xcysiek_eune_105_3_logo.png


Opublikowano

W sumie to też bym napisał te Fatality.. Jak patrze na innej stronie to właśnie je polecają w tym budżecie.

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Opublikowano

A jeżeli już te fatalitki to HS-800, czy HS-1000 ?

Jaka jest różnica między nimi ?

praktycznie niczym, tylko inne to coś od przyciszania i wyłączanie mikro. słuchawki pod gry, niezbyt pod muze.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ja mialem fatal1ity i mam 3d alpha tactic i szczerze lepsze sa te 2 :x Jesli masz zintegrowana karte graficzna to i tak nie poczujesz roznicy, a w tacticach dolaczona jest zewnetrzna karta dzwiekowa, co daje spora roznice. Na poczatku ich uzytkowania (2-3 dni) moga gniesc, ale potem sie wyreguluja do glowy i wszystko bedzie dobrze :) Bierz tactiki :D



Ja mialem fatal1ity i mam 3d alpha tactic i szczerze lepsze sa te 2 :x Jesli masz zintegrowana karte graficzna to i tak nie poczujesz roznicy, a w tacticach dolaczona jest zewnetrzna karta dzwiekowa, co daje spora roznice. Na poczatku ich uzytkowania (2-3 dni) moga gniesc, ale potem sie wyreguluja do glowy i wszystko bedzie dobrze :) Bierz tactiki :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...