Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] xbox 360 pojemność GB


kamce24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam pytanie dotyczace xbox 360 , z tego co widziałem wiekszość tych konsol posiada pamięć 4 gb , a niektóre gry sciagane mają i po 8 gb , i nie wiem czy to 4gb to jakieś 40 gb czy 400 gb , i ile zajmują te gry z płytki bo to chyba przecie trzeba je instalować nie?

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Gry zajmują od 5 do 10 GB

Na 4 GB nie wgrasz gry (no chyba że arcade) ta pojemność wystarcza jedynie na zapisy gier

 

Instalowanie gier z płyt nie jest konieczne ,ale lepiej to zrobić ponieważ gdy gra się ciągle z płyty laser dostaje po dupie.

Opublikowano

zdecydowanie gra może zawierac 4-18 gb

Witam w Moim Profilu.

a oto ja :/ wiem brzydki jestem :/

36012062282726899316.png

Opublikowano

Średnia żywotność lasera w konsolach to 5 lat, więc aż tak źle nie jest, gdy nie instalujemy gier na dysku.

Na konsoli z dyskiem 4GB nie zainstalujesz żadnej gry, gdyż jest to pamięć flash, przeznaczona na save'y, profile itd.

Nawet gry arcade odpadają.

Opublikowano

gry typu gta, skyrim itd, lepiej instalować na twardzielu, zaoszczedzisz sporo czasu ładowania i ryzyko lagu znacznie mniejsze, napewno warto zwłaszcza przy przerobionej konsoli, orginalne nośniki jakimś cudem lepiej działają nawet jak są troszke zrysowane

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...