Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Nowy skrypt ItemShop?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szanowni Państwo,

 

Czy byli byście zainteresowani używaniem nowego ItemShop'a?

Dzisiaj troszkę o tym myślałem i chętnie wykorzystał bym swoje umiejętności w celu dogodzenia użytkownikom.

 

Co chcieli byście aby posiadał "idealny" sklep ?

 

Aktualnie myślałem nad:

 

  • Logowanie
  • Rejestracja
  • Przypomnienie hasła
  • Edycja profilu
  • Portfel
  • Doładowanie SMS, druczek
  • API lepszych hostingów np. fiberhost.pl, craftserve.pl
  • Moje zamówienia
  • Przedłużanie zamówień
  • Zamawianie produktów
  • Komunikacja za pomocą RCON'a (bez żadnych pluginów)
  • BOK (Biuro Obsługi Klienta) - fajna sprawa jeśli nie chcemy spamu na gg.
  • Panel administracyjny

 

Jak myślicie coś jeszcze ?

Opublikowano

Wszystko to co wypisałeś, jak dla mnie jest wystarczająco, ale zrób to w ładną oprawę graficzną, aby to miało swój wygląd:

P.S Możesz do Panelu Administratora, dodać generowanie kodów :)

Opublikowano

API FiberHosta jest OK ;) Ale Ci co kupują to ... Niech się nie rejestrują ;p

Siemka !

Szukam : Budowniczego/Sponsora Pisać na Skype o szczegóły. Skype: badi5661

 

Jeśli Ci Pomogłem Daj Lubię To ! ;)

Opublikowano

Dodaj API OwnServer i będę wniebowzięty :D

 

Po co dodawać hosting, który nosi na dzień dzisiejszy nazwę OwnShit ? Chyba nie muszę tłumaczyć ^_^

 

Ja jestem chentny na taki itemshop. jedno pytanie bendzie za freee ????????

 

Tak, sklep będzie w pełni za darmo jednak pewne elementy będą zakodowane z racji nie przywłaszczenia sobie praw autorskich.

 

 

API FiberHosta jest OK ;) Ale Ci co kupują to ... Niech się nie rejestrują ;p

Mogę rozwiązać to na 2 sposoby.

Opcja z logowaniem ( portfel ) i dla niezarejestrowanych zakup przez kod sms :)

Myślę, żeby chętniej się rejestrowali można dać jakieś przywileje.

Opublikowano

Najbardziej, zależy na tym, by nie wyszedł taki jak u Dramo, czyli full zbugowany.

Myślę, że największą uwagę trzeba zwrócić uwagę na błędy, czy żadnych nie ma.

Jeżeli będzie odbugowany, to spokojnie będzie popularniejszy od Drama.

Opublikowano

Moim zdaniem trochę przesada już z tym helpdesk. Wystarczyło by zwykłe powiadomienie o tym, że ktoś kupił vipa na e-mail. Nie ma co robić z minecrafta jakiegoś profesjonalnego sklepu bo to przykuwa uwagę i z dotacji na serwer przemienia się w panel zarobkowy... A to już podchodzi pod paragrafy prawa skarbowego :)

Opublikowano

dodaj jeszcze aby bylo mozna oblugiwac z tych stron [homepay,dotpay,platnoscionline,profitsms,payu,przelewy24.]

Logo_IGracze.png

Opublikowano

Aktualnie nie zamierzam zwracać uwagi na hostingi, jeśli już to w przyszłości.

Aktualnie chciał bym żeby nie było w nim błędów oraz był napisany z głową.

 

Jak skończę założę odpowiedni temat.

Dziękuje za informacje właśnie o to mi chodziło ( czy będą chętni na korzystanie ).

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Oh GOOD! on nie robi API! on robi sklep i to on wybierze pod jakim API będzie on pracował ja ogólnie polecił bym ci nie robienia rejestracji gdyż może się przyczepić urząd skarbowy o ty że prawie każdy może sobie tam przetrzymywać daną kwotę pieniędzy i w każdej chwili admin sklepu może je zwinąć tak ? :), więc prosto i czysto API + Ładny interfejs + Tabela SMS i danej rzeczy do kupienia + Tabelka do wpisywania kodów + Połączenie z MySQL aby zapisywało kody + Połączenie RCON + Bok + Panel admina aby mógł sobie szybko i łatwo zmieniać tabele SMS i edytować daną usługę.

Opublikowano

Dodaj płatność kartą/przelewem będzie git!

|----Jedyny serwis z darmowymi skinami!----|


|------------Darmowe-Skiny.PL---------------|


|----Skiny i przedmioty do CS:GO, TF2----|


|------------------------------------------------|


|DOTA2, WarFrame i innych gier ze Steama!|


|--------------Start: NIEDŁUGO!!!--------------|

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

10 dni po ostatnim komentarzu... eee tam xD

Jak ci to ładnie wyjdzie to stary... będziesz MEGA! Już pisałem parę swoich skryptów i ładnie chodziły, ale jakoś mam za małe umiejętności do PHP by stworzyć jakiś lepszy.

Tak system newsów był by bardzo przydatny, na moje oko to super by było jak by miał te dodatkowe funkcje:

- status serwera np. 163/200 (graczy), Offline/Online

- system newsów

- niech nie działa na PP (Punkty Premium) bo mniej osób kupuje, zwłaszcza (nie obrarzając) dzieci, które nie ogarniają takich nowości :D, wiem to z własnego doświadczenia bo miałem sklep na PP jak i ten zwykły. TEN ZWYKŁY LEPSZY widać to po zarobkach

- loteria - dodaje się kilka nazw itemów, po myślniku komenda jaka będzie wykonywana na serwerze np. 2 Diaxy - give NICK 264 2

Edit: - ostatni kupujący

 

Takie pomysły dla twórcy ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...