Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Najlepszy mid na rankedy


Sixon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TF:

 

- Stun, aoe slow & dmg, mana "regen"

- Nawet o 600 golda więcej od enemy w 20 minucie

- Duży dmg z aa dzięki "W" i "E"

- Tons of DMG w "Q"

- Kosmiczne ganki dzięki ultowi

 

Można się jeszcze zastanowić nad fiddlestickiem :)

Opublikowano

Tak jak UP soraka sieję pogrom na midzie te q co sek ten duzy heal i te e ktore pod ap no poprostu najleprzy mide. No a tak naprawde no to polecam ci Kassadina i Fizz

>>>>>>>>>>>>Moja Sygnatura<<<<<<<<<<<<


Opublikowano

Shen.
Nie wiem jak ,ale grałem tym na midzie jakies 7razy na 6 wygranych meczy .... Staty caly czas na + ,a do tego kille w 10 min dochodzily do 8 ...

Normalny build robisz ,a shen wiadomo op ulti ,ale często banowany na low elo.

rsdgx1.jpg


Opublikowano

Na mida? To Kassadin

-cc

-ult co kilka sekund

-regeneruje manę

-kontruje sporo champów

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Cassiopeia

- slow

- stun

- aoe Q, W i R

- spamowalne skille

-dobre przeliczniki

Jedyny minus jest taki że jesy papierowa

Opublikowano

Ryze - niewiele trzeba by burstować i być przy tym bardzo odpornym jednym minusem jest trudny early game. Fizz op dmg szczególnie w midgame i co jest bardzo fajne na fizza biorą głownie ryza, a fizz na 2 lvlu bez problemu może go zabić. Jeżeli jesteś w srebrze albo brązie to ludzie nie mają o tym pojęcia . Twisted Fate - postać której tak naprawdę nie da się skontrować skutecznie, wystarczy grać defensywanie przeciw counter pickom i ciągle odwiedzać w szczególności bota. TF świetnie pushuje linie i do tego +2golda dla każdego.

Opublikowano

Ryze - niewiele trzeba by burstować i być przy tym bardzo odpornym jednym minusem jest trudny early game. Fizz op dmg szczególnie w midgame i co jest bardzo fajne na fizza biorą głownie ryza, a fizz na 2 lvlu bez problemu może go zabić. Jeżeli jesteś w srebrze albo brązie to ludzie nie mają o tym pojęcia . Twisted Fate - postać której tak naprawdę nie da się skontrować skutecznie, wystarczy grać defensywanie przeciw counter pickom i ciągle odwiedzać w szczególności bota. TF świetnie pushuje linie i do tego +2golda dla każdego.

A wiesz że TF już nie ma AoE pasywa dla teamu?

 

@top

Polecam Fizza, TF. Kassadin (często banowany), Viktor (tak, ludzie nie wiedzą jak grać na to, a to jest w chuj mocne), Cassiopeia.

8zbv.png


f1zzy here.


'Hodor hodor hodor!' ~Hodor


Opublikowano

Orianna, niedoceniany potężny champ:

- wszystkie spelle AoE

-slow/buff do ms

-AoE stun

-niski cd na skillach

-shield

-łatwa farma dzięki dodatkowemu ad z pasywki

Opublikowano

tf juz nie jest taki dobry jak wybierzesz karte przed ultem to po tym jak się tp to już karty nie ma.

 

aktualnie orianna jest barddzo mocna w late przez aoe dmg

<>

Opublikowano

TF

 

-stun

-mana sustain

-slow

-op dmg z q

-op ult

-fajna pasywka

 

Ahri

 

-hard cc z e

-burst

-3 dashe z ulti

-true dmg

-sustain z pasywki

 

Ori

 

-slow

-burst

-dobre dmg z aa jak na apc

-op ult

-mechanika skilli (system kuli, ogarniesz to wygrywasz wszystkie gry)

 

Jeszcze można ryze, choć dostałe nerfa na range skilli

Bywalec
Opublikowano

Ryze:

- więzienie,

- szybkie combo,

- duży zasięg [poprzez ultimate],

- tani,

- mobilny.

Opublikowano

Twisted Fate

+Stun

+Mobilność i bardzo duża pomoc drużynie dzięki ultowi

+Niezły harras

+Dobrze grany sam wygrywa gry

+Dobry na high elo...

-... ale również często tam banowany

- trudne zabijanie jeśli nie podłapiemy kilku fragów

-Niewygoda związana z wybieraniem kart

-Umiejętnośc q ma długi czas lecenia i jest ona niecelna

-Trudny

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tak jak w temacie, jaki jest najlepszy champion na mida pod rankedy?

Nie napisałeś czy SoloQ czy Team.

Na solo polecam Xeratha:

Dobre zasięgi, stun, AOE ulti, słaby przed 6 lvl/ mocny po 6.

Na gre z teamem to oczywiste, że Anivia:

Obecnie jeden z lepszych miderów do gry z teamem. Ogromny potencjał w TF, kontrola przeciwników dzieki W, stun, i mocny DMG po połączeniu Q i E.

Opublikowano

Fizz :

 

-doskok

-podskok

-obrażenia magiczne do hittów i skilli

-slow

-wysokie przeliczniki

-kontruje wiele postaci

Opublikowano

Talon, ale pickuj go tylko vs apc jak cassio, orianna, veigar, coś w tym stylu. Od 3 lvla harrasujesz przeciwnika z combo e->q->w, co daje minimum -1/2hp, cały czas dominuje lejna.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...