Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co o tym myślicie? Gimbaza bawi się hajsem taty?


dawits100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Up:
Może to jest dorosły człowiek ? ;o

Sam znam kolege z klanu, który ma 26 lat i prawie wszystkie premium tanki, bo nie ma co z kasą robić :D

Staty ma dobre, ale widać, że za free expa idzie i to jego drugie konto :D

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Co Ci on przeszkadza? Może mieć pro tanki ale nie umieć ich wykożystać

Opublikowano

No właśnie skąd wiesz, że to gimbus???

U mnie w klanie jest os. dość dorosła ma wszystkie czołgi premium kilka razy posprzedawal je i odkupował za golda oraz takze większość swoich X robi za free exp :p ( nie myślcie, ze jest noobem, ponieważ ogarnia ^^)

Kto bogatemu zabroni??:)

Opublikowano

Ale on ma focha 155... w 600 bitew nawet na premce i konwertowaniu expa z premek VIII nie wbiłby go.
(biorąc pod uwagę to, że ma też inne czołgi tier V i mniejszy)

Prawdopodobnie gość od wargamingu, tak mi się przynajmniej wydaje

shoob.png

Opublikowano

Ale on ma focha 155... w 600 bitew nawet na premce i konwertowaniu expa z premek VIII nie wbiłby go.

(biorąc pod uwagę to, że ma też inne czołgi tier V i mniejszy)

 

Prawdopodobnie gość od wargamingu, tak mi się przynajmniej wydaje

 

Zobacz na jego eff + średnie doświadczenie na bitwę. Myślę, że spokojnie za wolny exp mógł sobie opracować.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Nie zapomniejcie że jest coś takiego jak bonus za pierwszą bitwę dnia. Z czego co widać jest to gracz casualowy więc pierwsze bitwy stanowią większy % wszystkich bitew niż u kogoś kto gra po 50-80 bitew dziennie.

76561198001815076.png
Opublikowano

Niektórych po prostu gra wciąga i traktują to jako hobby. W mojej szkole dwóch profesorów napierdziela cały czas w wota. I też widziałem, że mają jakieś czołgi premium. Jedni mają piłke nożną drudzy mają wota :D

Opublikowano

Temat KOMPLETNIE bez sensu. Przyklad jaki podales w zestawieniu z tytulem pretenduje do tzw. "placz tematu". Tak to sie nazywa na of. forum ;)

Widze, ze gostek musial Ci zajsc za skore, bo takich gostkow jest na peczki.

Ehhh... Panowie, sezon ogorkowy w pelni :)

test

 

 

Opublikowano

Z pewnością nie jest to 1. konto tego gościa, jak się załoze miał wcześniejsze, normalne, ale że lamił mając 1-2 tiery to średnia mu niska wychodziła - tak wiec założył se nowe i wo la

76561198018588473.png
Opublikowano

kolega ojca ma 20 miejsc w garażu i premke od zawsze

Mam 30 miejsc w garażu, premkę miałem przez długi czas i kilka premtanków.

Jak typek ma kase, to niech robi z nią co chce.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...