Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak Zalozyc cuboida i wylaczyc TnT potwory


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakładanie cuba - //wand > zaznaczasz 2 rogi > //expand 30 30 up (przykład) > /rg define (nazwa_cuba) (własciciel_cuba)

Wyłączenie TNT i potworów - /rg flag (nazwa_cuba) TNT deny /rg flag (nazwa_cuba) mob-spawninig deny

 

@EDIT

Jeżeli chcesz dać maksymalną wysokość (od bedroca do nieba) piszesz //expand vert

Opublikowano

Up dodam, że jeżeli chcesz dodać wysokość oraz niskość używamy komend.

Wyżej //expand liczba_kratek up

Niżej //expand liczba_kratek down

Taki dodatek bo up nie podał.

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Opublikowano

Up dodam, że jeżeli chcesz dodać wysokość oraz niskość używamy komend.

Wyżej //expand liczba_kratek up

Niżej //expand liczba_kratek down

Taki dodatek bo up nie podał.

 

Nie trzeba wpisywać //expand (ileś tam kratek) up i //expand (ileś tam kratek) down

Komedna //expand 30 30 up = 30 klocków w górę i dół

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zakładanie cuba - //wand > zaznaczasz 2 rogi > //expand 30 30 up (przykład) > /rg define (nazwa_cuba) (własciciel_cuba)

Wyłączenie TNT i potworów - /rg flag (nazwa_cuba) TNT deny /rg flag (nazwa_cuba) mob-spawninig deny

 

@EDIT

Jeżeli chcesz dać maksymalną wysokość (od bedroca do nieba) piszesz //expand vert

+ jeśli chcesz wyłączyć obrażenia od mobów na cuboidzie to /rg flag <nazwa cuboida> mob-damage deny :)

Mogę pomóc przy serwerze znam się na pluginach piszcie do mnie na pw lub skype a pomogę!!!

Opublikowano

Nie umiesz robić takich prostych rzeczy, to nie bierz się za serwer. Mówię ci to z własnego doświadczenia.

============================================================

 

Jeśli ci pomogłem daj like :)

 

===================================================================

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...