Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić, by gracze z serwera wysyłali sms o konkretnym numerze i treści i otrzymywali VIP'a


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.

Mam konto na homepay!

 

JESZCZE JEDNO!

dobrze by było aby gracze wysyłali sms bez kodu, np. HPAY.VIP.NICK

mca.png

Opublikowano

Musisz posiadac skrypt automatycznego sklepu sms.

 

Hostingi takie jak OwnServer oraz Craftserve mają wbudowane do każdego serwera.

 

Dodatkowo na forum znajdziesz gotowe darmowe skrypty sklepu. Musisz to podpiąć pod strone

Opublikowano

Up te hostingi tego nie mają tonę maja tryb półautomatyczny

 

CraftHost ma taka funkcje ze nawet bez kodu automat po wysłanym SMS daje VIP itd

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Up

No pierwsze słyszę

Czyli to tak działa ze wysyłam SMS a w treści nick i kodu niedostateczna a VIP odrazu leci? Tak jak na crafthost?

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Kod się wpisuje. Co nie zmienia faktu że jest to w pełni automatyczny shop

Opublikowano

@UP

muszę przyznać rację kornelowi, shop jest półautomatyczny ze względu na wpisywanie kodu

Opublikowano

@UP shop byłby półautomatyczny gdyby wysyłał nick i kod na email a sam miałbyś nadać range

 

Forma sms zależy od usługodawcy.

Opublikowano

Małe sprostowanie z naszej strony :)

Oferujemy dwa tryby działania item shopu:

- Półautomatyczny z kodami zwrotnymi

- Automatyczny bez kodów zwrotnych

W trybie automatycznym gracz otrzymuje przedmiot chwilę po wysłaniu SMS-a, bez zbędnych kodów zwrotnych. Na dzień dzisiejszy jedynie nasza firma oferuje takie rozwiązanie.

Opublikowano

Na wielu hostingach są już item shopy.

Wpisujesz w odpowiednim okienku, tam piszę

co ma robić maszyna w konsoli.

azrank nick ranga czas

 

Oczywiście potrzebujesz pluginu AzRank.

mystone_sygnatura.png


Opublikowano

Wystraczy napisać prosty plugin.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Jeżeli chcesz taki plugin napisz do mnie na gg. Moje gg - 11440056. (Plugin lub skrypt wykonam pod profitsms)

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...