Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Upload/toturial]Jak Zmienić Teksture Logowania I Wyboru Postaci


LolExOn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc na Początek Ściągamy Folder Locale z jednego z hostingów :

 

SpeedyShare:

 

http://www.speedyshare.com/files/20245378/Locale.rar

 

Wrzuta :

 

http://w193.wrzuta.pl/plik/2hjRyDP5frq/locale

 

Media Fire :

 

http://www.mediafire.com/?umc3nmwmkun

RapidShare :

 

http://rapidshare.com/files/333088826/Locale.rar.html

 

4shared :

 

http://www.4shared.com/file/193103730/1ab28ce8/Locale.html

 

2Shared :

 

http://www.2shared.com/file/10576924/605c0d80/Locale.html

Gdy To Sciągneliśmy robimy kolejno to co mówię:

usuwamy z folderu Pack Pliki : locale_pl.eix i locale_pl.epk

 

Wchodzimy W Locale potem w PL i w UI

Teraz możemy wstawić teksturę jaką chcemy :

"Login" To Okno logowania i wyboru serwera a

 "select

" to okno wybpru postaci teraz możemy dowolnie to edytować

 

 

 

 

Jak Zły Dział prosze o przeniesienie wystawiłem to tutaj ponieważ niewiem czy to działa na metin 2009 testowałem to tylko na privach !!!

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gość Mounthains
Opublikowano

nie wiem ale może ktoś potwierdzi... Chyba było, ale nie mogę znaleść linka

Opublikowano

Było Owszem Ale było z jakimś programem itd A tu mam wszystko szybko i łatwo do załapania ;P

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gość Mounthains
Opublikowano

zauważyłem -,-

 

Close

 

jak coś robisz to rób to do końca

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...