Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer survival+frakcje fast exp!


mchc12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

EJFT7h9.png

INFORMACJE

Typ: Survival+Frakcje Drop surowców ze stone

PvP: Tak

Ilość slotów: 40

Zwierzęta: Tak

Potwory: Tak

 

Drop:

0f9NnK2.png

 

Itemy na gildie:

6vw8FIJ.png

 

Zachęcamy także do kupna rang, rangi są na zawsze!

 

ZAPRASZAMY!

IP: 91.121.98.12:58942

Opublikowano

Server bardzo fajny. mila atmosfera. Admini odpisuja . Zdecydowanie Polecam

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Tak też polecam... , jak ktoś lubi mieć 30 lvl za dwie krowy to wbijać . Dla mnie to bez sensu .

Opublikowano

No dokładnie bez sensu jak napisał @jakubkks za parę mobów 30 lvl ? Lepiej chyba zabijać mobki i mieć satysfakcję, że się już ma np. 30 lvl po 2 godzinach ? (NP.) No a tak to serwer w miarę. Prezentacja serwera krótka zwięzła i na temat : )

POSTY



50, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800, 850, 900, 950, 1000


Opublikowano

Nie polecam serwera gracze są jacyś upośledzenie chciałem sie coś spytać nikt nie odpowiadał nowych graczy mieli w dupie

publikacja za krótka

Spawn zrobiony na szybko burdel straszny.....

Rozumiem szybki exp ale bez przesady 2 zombie czy 3 i 16 lvl lolz każdy lata z prot 4 w 1 dzień i jaki sens napierdalać tak sie bez końca ? zero satysfakcji z gry.....

1315741014-U286260.png

Opublikowano

Server bardzo fajny. mila atmosfera. Admini odpisuja . Zdecydowanie Polecam

Zdecydowanie nie polecam co to za satyfakcja, ze gdy zabije pare mobow mam 30lvl...

5vwxw5.png

Opublikowano

Admini serwera to idioci dali mi muta za nic haha poszedłem a regulaminu nie ma to zrobiłem nowe konto i ich powyzywałem za co mi dali muta a oni za przeklinanie hahaha i zrobili regulamin i dostalem bana za multikonto pff poyebani admini

Nie polecam !

zpot.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...