Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dacia/ford GT/mazda rx 7/8/ lotus exige


Galius887

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Który z tych samochodów polecacie? A może jakieś inne sugestie?

dzieki za poprawke oczywwiście chodzi o lancie

Gra bez hacków, trainerów, itp. daje największą sadysfakcję i przyjemność z gry!!!

Opublikowano

Dacia??? Chyba chodzi Ci o Lancia :D

Z wymienionych samochodów nie ma nic ciekawego, jedynie Mazda RX-8, która ma bdb przyspieszenie, ale słabiutkie nitro...

Za IGC polecam BMW Sport Evolution - do klasy B,

Pontiac GXP - do klasy C,

 

 

A teraz coś z wyższej półki (Klasa A)

 

Porsche 911 GT2 - bardzo dobrze przyspiesza i świetnie się prowadzi, polecany na kręte trasy,

 

BMW M3 GTS - dobrze przyspiesza i nieźle się prowadzi, swoją prawdziwą moc pokazuje na długich prostych ;)

 

Lamborghini Murcielago LP 640-4 roadster - auto pod dragi, ale na sprintach/torach też sobie radzi.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Exige - świetny na kręte trasy, nie wiem jak jest teraz, ale mam nadzieje że nie przewroci go juz krawężnik.

E30 - mam je zrobione do klasy a, i tam zjada praktycznie wszyskto ;)

lownfast

Opublikowano

Ford GT - dość słabo skręca, ma słabe przyśpieszenie i nitro, jedynie prędkość maksymalna jest zadowalająca. Co najwyżej słaby średniak, jeśli już to tylko i wyłącznie na "autostradowe" trasy.

Mazda RX-7 RZ - ma dobre osiągi i dobrze się prowadzi, ale jej sporą wadą jest słabe nitro, przez co dość ciężko nią wygrać z czołówką.

Mazda RX-8 - Ma bardzo dobre przyśpieszenie, najlepsze spośród wozów do klasy B, ale tak jak wyżej, ma bardzo słabe nitro.

Lotus Exige 260 Cup - mały, bardzo zwrotny wóz, na krętych trasach i po mocnym jego tuningu można powalczyć nim w klasie A.

Co do Dacii, której w Worldzie nie ma, to nie chodzi ci przypadkiem o Renault Megane?

Bo Renault i Dacia to jakby ta sama "rodzina".

Jeśli tak, to ten wóz na szybkich zakrętach znakomicie skręca i w ogóle nie traci na nich prędkości.

Opublikowano

I takie małe pytanie

czy da się przejechać High Stakes Fordem Mustangiem 69

Gra bez hacków, trainerów, itp. daje największą sadysfakcję i przyjemność z gry!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...