Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Nowa Edycja] Serwer "NextLife" 1.6.2 40 Slotów [No-WL] Eventy!


Mani264

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Krótka Fabuła



Pewnego dnia mój kolega Jacek, przyszedł do mnie. Nudziliśmy się, szperaliśmy na internecie.

Gdy wszedłem na Youtube, wszystkie filmiki miały tytuł ,, Minecraft ,, .

Oglądnęliśmy parę filmików, i doszliśmy do porozumienia, dlaczego całe YouTube jest zaśmiecone ,, Minecraft'em ,, .

Pewnie chcecie wiedzieć dlaczego. :D

Dlatego, że Minecraft to niezwykła gra, w której człowiek czuje się, jak ten Steve chodzący po świecie i szukający przygód.

Dlatego, i my jak i wiele ludzi zagraliśmy w Minecraft'a.

Jak wrażenia....

Pierwsze słowa moje i mojego Kumpla były....

O kurczę, ale zajebista Gra!!!

Pierwsze grałem na SinglePlayer, ale gdy obejrzałem jeszcze kilka filmików, dowiedziałem się, że można też grać z innymi ludźmi.

Wszedłem na serwer Survival zobaczyłem, rozejrzałem się, a tu tyle pięknych budowli, ile zamków, i wspaniałych domków.

W tej chwili wiedziałem już, że ta gra jest dla mnie.

Tak oto narodziło się " NextLife " czyli, mówiąc - Nowe Życie w Minecraft.

Po takim krótkim wstępie Chcialbym was zaprosić na serwer " NextLife " .

Serwer jest typu " Survival+frakcje ".



Informacje


IP Serwera: s61.mineserv.eu:31567


Eventy są co tydzień!!


Ilość Slotów: 40


WL: Wyłączone


Nether: Włączony


PvP: Włączone (poza Spawn)


Autoryzacja: Non-Premium


Start: godz 18-00 (30-07-2013) ;D


Serwer jest na wersję 1.6.2


Administracja


Właściciel : MineXemin


Właściciel : witu


HeadAdmin: Marttain


Admin : nerolucien


Moderator: Zmudin



A teraz trochę ss z serwera :D


kxb5.png


lb0o.png


ihgv.png


rbj.png


fa5.png


ujq.png


vm64.png


98cy.png


Więcej ss na serwerze :D



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...