Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zdobywanie częścii 3 i 4 gwiazdkowych


matiziom12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak ja w temacie chcę szybko zdobyć części 3 i 4 ★

proszę podać wszelkie możliwości

Brak 10 postów [ ]
Brak 50 postów [ ]
Brak 100 postów [x]
Brak 150 postów [x]
Brak 200 postów [x]
Brak 250 postów [x]

Opublikowano

Nie da się ich szybko zdobyć . Musisz jezdzić wyścigi , pościgi żeby coś wydropić . Na High Stakesie lecą ultra , a z pakietow kart za 100k lecą częsci profesjonalne i wyścigowe(**) . Ew . kup pakiet platynowy .

Opublikowano

ja mam na jednym koncie ktorego nie uzywam ok 70-80 czesci **** z czasow jak byl bug z diamentami, moge komus oddac te konto za cos tam :P

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERVER !
24521_8.png

Opublikowano

za co np. ? :D konto na xxx? xD

----

a jest jakiś haczek co by pomógł mi w tym? ;p

 

a dlaczego za 60k a nie za 100k?

Brak 10 postów [ ]
Brak 50 postów [ ]
Brak 100 postów [x]
Brak 150 postów [x]
Brak 200 postów [x]
Brak 250 postów [x]

Opublikowano

Sprawdzałem jak wygląda drop z pakietów za 100k i 60k i powiem że pakiet za 100k to praktycznie śmieć...

Z pakietu za 100k leciały mi same uliczne części i skille * ew **...

Z tego drugiego dropłem parę skilli **** i sporo *** więc ^^

Opublikowano

ale mi chodzi bardziej o części a nie o skille..

Brak 10 postów [ ]
Brak 50 postów [ ]
Brak 100 postów [x]
Brak 150 postów [x]
Brak 200 postów [x]
Brak 250 postów [x]

Opublikowano

zaraz zapodam screena z tamtego konta z wszystkimi **** :D

 

@ nie chce mi sie screena robic bo jeszcze ** i *** pelno jest myslalem ze wiecej mam **** ale w samochodach juz siedza :D 4 silniki, 6 przekladni, 8 doladowan, 4 zawieszenia, hamulcy brak :< 8x *** sa, opony 4 :D

a samochody na full **** to lfa, m3 gts, lp640, impreza wrx, s5 i z06

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERVER !
24521_8.png

Opublikowano

To następnym razem napisz poprawnie temat ;D

Tutaj sprawa jest prosta, pakiet platynowy ( za SB lub pare z Achievement'ów) oraz wyścigi/ucieczki drużynowe. Wyścigi tylko wieloosobowe, bo w wyścigu "Jeden gracz" nic ciekawego nie wygrasz.

No i nagrody za zbieranie diamentów :)

 

@up Co mu dadzą screeny ile to ty masz części jak on chce wiedzieć gdzie je zdobyć? ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...