Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem Z Zalogowaniem Na Własnym Serwie Na Hamachi


Krempy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Staram się stworzyć własny server hamachi. Robię wszystko według instrukcji

To jest ukryta treść, proszę

. Przy logowaniu występują problemy. Zrobiłem screen jak to wszystko wygląda Pierwszy przedstawia gdy wpisałem błędny login i hasło a drugi gdy login i hasło zostały wpisane poprawnie.

 

ta0u54.jpg

a17igh.jpg Przy okazji zescreenowalem wszystkie elementy servera itp. Bardzo proszę o pomoc. Oczywiście odwdzięczę się.

Wiele osób chce minusy. Ja zbieram + Daj Plusa nie bądź sknerus :P

Opublikowano

sprawdź czy wszyskto dobrze w sysinstall zrobiłeś

Ipv4 getaway - ip hamachi bez końcówki 100

ipv4 address - ip hamachi z końcówką 100

Opublikowano

wszystko jest dobrze. Robiłem od nowa 3 razy i ten sam błąd mam

Wiele osób chce minusy. Ja zbieram + Daj Plusa nie bądź sknerus :P

Opublikowano

portmap wlaczony mc jest ip z hamachi z koncowka 100

Wiele osób chce minusy. Ja zbieram + Daj Plusa nie bądź sknerus :P

Opublikowano

hmm konto było robione w navicat czy na stronce z reje?

bo hasła 6 liter raczej nie zrobisz w navicat

@EDIT Jak robiłeś w navicat skopiuj hasło od konta rain

Opublikowano

Mam to samo Mam też operation Timed Out

Mam IP hamachi weszedzie .100

<zalamka>

A to jest raczej Nieprawidlowa Nazwa konta lub haslo. .. // helps albo To konto nie istnieje . .!

Pomogłem? Daj + Or 5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...