Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znacie jakieś fajne filmy o... ?


Toiksde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje pierwszy pytanie:
Znacie jakieś fajne filmy o łowcach czegoś ? np. wampirów, wilkołaków, czarownic, zombie, czy potworów, albo czegoś ? Teraz bardzo dużo ich oglądam, filmy które już oglądałem:
-Łowcy Czarownic
-Polowanie na Czarownice

-Abraham Lincoln: Łowca wampirów
-Serial ( wiedźmin )
-Dziewczyna w czerwonej pelerynie
Moje drugie pytanie:
Znacie filmy średniowieczne, w czasach rycerskich, najlepiej fantasty, albo zwykłe średniowieczne ? Filmy, które już oglądałem:
-Serial ( Gra o Tron )
-Robin Hood
-Trylogia Władca Pierścieni
-300
-Jack pogromca olbrzymów
-Hobbit Niezwykła Podróż
-Starcie Tytanów
-Gniew Tytanów
Nie wiem czy wszystkie filmy, które oglądałem wymieniłem, ale jak by co to dopisze

Opublikowano

Uczeń Czarnoksiężnika nawet spoko był (bo Bruce Willis xD).

Oglądałem...

 

Eragon

Zombieland

The Walking Dead (serial)

Oglądałem Eragon i Zombieland, the walking dead nie chce mi się oglądać xD

 

Eragon

Zombieland

The Walking Dead (serial)

Oglądałem Eragon i Zombieland, the walking dead nie chce mi się oglądać xD

 

Eragon

Zombieland

The Walking Dead (serial)

Oglądałem Eragon i Zombieland, the walking dead nie chce mi się oglądać xD

 

Eragon

Zombieland

The Walking Dead (serial)

Oglądałem Eragon i Zombieland, the walking dead nie chce mi się oglądać xD

 

Eragon

Zombieland

The Walking Dead (serial)

Oglądałem Eragon i Zombieland, the walking dead nie chce mi się oglądać xD

 

Eragon

Zombieland

The Walking Dead (serial)

Oglądałem Eragon i Zombieland, the walking dead nie chce mi się oglądać xD

 

Eragon

Zombieland

The Walking Dead (serial)

Oglądałem Eragon i Zombieland, the walking dead nie chce mi się oglądać xD

 

Eragon

Zombieland

The Walking Dead (serial)

Oglądałem Eragon i Zombieland, the walking dead nie chce mi się oglądać xD

 

Eragon

Zombieland

The Walking Dead (serial)

Oglądałem Eragon i Zombieland

Opublikowano

Eragon

Zombieland

The Walking Dead (serial)

Oglądałem Eragon i Zombieland

Opublikowano

Strażnicy Marzeń czy jakoś tak..

 

Bibliotekarz i bibliotekarz II

Mój pro złomek:

 

Procesor: Intel Pentium Dual-Core E5300 2.66 ghz | Karta graficzna: Asus Radeon HD 4350 | Mobo: Foxconn G31MX | RAM: 2gb ddr2 | Monitor: 1280x960 PnP | Zasilacz: Delta 300W

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...