Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] LiveCraft || FreeBuild + QuakeCraft + ArenaPvP + MobArena ||


Manio356

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<--- Reklama

post-755019-0-15204600-1375025073_thumb.png

post-755019-0-94244400-1375025102.png

Premium : Nie wymagane

WhiteList : Nie

IP : LiveCraft.msvr.pl

Moby : Nie (tylko na MA)

Sloty : 30 (kilka dni po starcie 60)

Typ : FreeBuild + QuakeCraft + ArenyPvP

Online : post-755019-0-61303100-1375025663.png

post-755019-0-97727800-1375025803_thumb.png

FreeBuild :

Na początku zbierasz kamień, węgiel, żelazo itp. z Kopalni oraz drewno z Tartaku.

Bierzesz działkę i stawiasz dom (max. 1, na eventach będzie do wygrania druga)

Surowce możesz sprzedawać w AdminShop

QuakeCraft :

Dobra zabawa przy QuakeCrafcie.

Na czym polega?

A na tym że dołączasz do wybranej areny i zabijasz graczy strzelając z Motyki ;)

PvP :

Wiadomo chyba co to PvP :)

Idziesz na specjalną mapę i nawalasz się z innymi graczami

Dodatkowo na mapie ukryte są specjalne skrzynie, które mogą pomóc Ci w wygraniu

MobArena :

Też znany dodatek przynajmniej tak mi się wydaje ;)
Dołączasz do specjalnej areny i bronisz się i innych graczy przed wrogimi mobami

Za każdą przetrwaną fale dostajesz jakąś nagrodę

post-755019-0-21803800-1375026458.png

Nasza Ekipa jest doświadczona i ogarnięta. Poniżej podam Nicki Adminów

[Właściciel] Manio356

[Właściciel] Vexklb

[Właściciel] Turitens

[Administrator] Szaman2402

-------------------------------------------------------------------------

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA OTWARCIE SERWERA, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ PRAWDOPODOBNIE 30.07.2013r. O GODZINIE 18:00

(jeśli będzie jakaś zmiana co do startu serwera to Was o tym powiadomię w tym temacie)

Opublikowano

Zapraszam na otwarcie ;)

@Proszę o zamknięcie poprzednich reklam o ile takie są. Jest to oficjalna reklama/zapowiedź serwera

Opublikowano

Otwarcie serwera odbędzie się dzisiaj o godzinie 16:00 a nie o 18:00 !!!

Zapraszamy. Będzie Event do wygrania 3 VIP'y Tygodniowe + Dodatki ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...