Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Auto do 2kk IGC


NieOgarnieety

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli chodzi o prędkość maksymalną to najlepsze będzie Porsche 911 GT2 za 1,850,000 IGC.

Przyśpieszenie też ma bardzo dobre.

Opublikowano

Najlepszym wyborem będzie Porsche 911 GT2.

Bardzo dobrze się prowadzi, przyśpiesza i ma dużą pedkość V-max.

Ogólnie jest to samochód z górnej półki w klasie A.

 

Też bardzo dobrym samochodem jest BMW M3 GTS.

Jest to samochód z bdb. prowadzeniem i przyśpieszeniem.

W klasie A bardzo dobrze się spisuje.

Opublikowano

Aktualnie moim zdaniem równierz najlepszym wyjściem będzie Porsche 911 GT2 jak dla mnie ładnie się prowadzi , dobrze przyśpiesza i ma dużą prędkość max.

Opublikowano

Ja polecam BMW M3 GTS, kupiłem je przed rotacją w wersji policyjnej i sprawuje się bardzo dobrze. Co prawda nie wymieniałem części jeszcze, ale na starcie zostawiam w tyle większość aut klasy A, z Porsche bywają czasem problemy ale tylko jeśli " ten ktoś" potrafi jeździć nie tylko po ścianach ;P Więc polecałbym M3 GTS ale to twój wybór ;)

Opublikowano

a co sadzicie o gord gt? albo lexus lfa

Oba są średniakami, lepszy jest Lexus, ale żadnym z tych wozów nic nie ugrasz.

Opublikowano

Ehh mam Lfke ale po kupieniu jej nie zachwyciła mnie po prostu klapa , przyśpieszenie takie sobie , prowadzenie do kitu , nie jest zbyt dobrym samochodem a o GT to już nie wspomne , ale lexus tak jak wyżej kolega napisał już nie ma za IGC

Opublikowano

Ja mam bmw gts-a i jeździ mi się nim bajecznie spokojnie ogrywam roadstera, porsche.

Tylko do tego jest jeden warunek skill i części ;)

93988298266825447943.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jeśli chodzi o prędkość maksymalną to najlepsze będzie Porsche 911 GT2 za 1,850,000 IGC.

Przyśpieszenie też ma bardzo dobre.

Popieram. Sam na pierwszym koncie to mialem. Auta poprostu nikt nie przebije.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...