Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Strona Algori....


prmk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co zrobic bo nie dziala mi strona algori do uja pana

 

http://scr.hu/0la4/a6l1i
 

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

ale mi nie dziala.

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

to nic nie daje i sam jestes gowno ; ] opera lepsza nize te srome chrome.

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

nic nie dalo do kur nedzy

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

Przez inną przeglądarkę wbij lub dopisz jakies www, https, https itd.

KOLEKCJONER POSTÓW:

50 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1k

  lUU8K8b.png

 

Opublikowano

Srać na Algorie 53 osoby online teraz jest ahahahahaa beha w ch*j

Zagraj sobie w pandoremt2 albo diamond lub jakiś inny priv ;)

graphic.png

Opublikowano

Srać na Algorie 53 osoby online teraz jest ahahahahaa beha w ch*j

Zagraj sobie w pandoremt2 albo diamond lub jakiś inny priv ;)

5 min później ... 800 osób ;o

 

aw@

zobacz czy teraz działa a jak nie to pobierz cyberghost vpn i przez to wejdź ;f

fearless :
zaczęcie przygody z nimi : 23 sierpnia 2012
zakończenie przygody z nimi : 6 sierpnia 2013

Pozdrawiam osoby które w gildii są od początku - tylko te osoby tworzą tą gildie

Opublikowano

5 min później ... 800 osób ;o

 

aw@

zobacz czy teraz działa a jak nie to pobierz cyberghost vpn i przez to wejdź ;f

myślisz, że ten licznik działa dobrze? Beka w ch*j ;d

01905374537996334185.jpg

 

PS. Nie za bardzo rozumiem rozumowania niektórych z was... Wbijam na strone patrze 50 osób na serwie - nie wbijam syf, a w rzeczywistości może tam grać nawet 500 osób.

Przykładem jest ss wyżej. Godzina 1 w nocy i przeszło 5k osób on? xD

Sorry, ale nawet w godzinach szczytu nie osiągną tyle, a nawet pewnie połowy z tego nie ma.

 

Liczniki na tego typu stronach bardzo często oszukują. Pokazują błędne liczby, przez co niektóre serwery tracą szanse wybicia się (wiadomo początkowe błedy z stroną - nierozgarnięcie oczywiście chwilowe). Lepiej chyba wejść na serwer i poświęcić te 15 minut na oszacowanie liczby graczy, co nie?

Pozdrawiam ;p

Opublikowano

Na serwerze gra spora liczba osób. Jednak głoszą plotki,że w kliencie jest keylogger.. Hikari[GA] doda dzisiaj filmik i niby wyjaśni tą sprawę :) Zobaczymy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...