Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Ap Taric Mid


demostenes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sadzicie o AP Taricu na midzie, ma heala przez co ciężko go przepchnąć, dobre obrażenia z aa dzięki pasywowi, stuna przez co ciężej go zgankowac, i AoE pod W a przy tym dobry DMG w Team Fightach :)

Opublikowano

Co sadzicie o AP Taricu na midzie, ma heala przez co ciężko go przepchnąć, dobre obrażenia z aa dzięki pasywowi, stuna przez co ciężej go zgankowac, i AoE pod W a przy tym dobry DMG w Team Fightach :)

jego pasyw daje mu za kazdym hitem odnawia troche many wiec czemu ma miec damage z aa?

Nie wiem nie gralem ale zapewne ma slabe przeliczniki bo tak juz ktos by to wymyslil . Sprawdz przeliczniki ap

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

pasyw dziala tak ze zadaje % obrazeń magicznych zaleznych od maksymalnej many :) a przeliczniki ma kosmiczne, w late po E+W+aa adc musi sie wracac jesli nie zginie

Opublikowano

Psst... Muramana :3 Można, ale są imo lepsze picki.

Opublikowano

Można, ale po co gdy są lepsze picki (Fizz, Ahri, Ryze).

Imo nie warto

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Grałem nim może dwa tygodnie temu byłem vs lux więc jej poke nic nie dał bo miałem heala z Q ma ładne combo np można do niego dfg kupić i rozwala mida. :)

Opublikowano

Można, ale są o wiele lepsze picki..

 

Np Fizz, Katarina, Kassadin, Lux ..

 

Takim Tarisiem za dużo na midzie nie zrobisz..

lucyfergif.gif

Opublikowano

Równie dobrze możesz iść na mida soraką, alistarem, threshem, bo mają heal bądź tarcze i ich "nie przepchną".

 

Taki champion zajmowałbym miejsce jakiemuś ap carry który jest ważny..

Opublikowano

W miare jest ale imo są duże lepsze picki. Taric jest nie jest jakąś mobilną postacią przez co może mieć problemy na takiej linii jak mid ;)

pierwszasygnaturad.jpg

Sygnatura zrobiona samodzielnie.

Opublikowano

ale tracisz jego niesamowitą wytrzymałość , kupujesz w early solar i op ... Nie do zabicia xD , a na ap /mane , masz mocny tylko aa...

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Opublikowano

Słabe przeliczniki na ap, jest nieprzydatny w tfach nawet jak pójdzie full ap. Dużo lepszy jest blitz ap, który ma przeliczniki 1;1 i robi coś w tych tfach.

League of Legends

Opublikowano

Co wy pieprzycie, to jest taki ap sion, kupujemy mobility i roamujemy. Kupimy dfg i adcginie na combo. Na solo q zniszczylem syndre na midzie i wygralem.

Kocham frydgi

18706.png

Opublikowano

Co wy pieprzycie, to jest taki ap sion, kupujemy mobility i roamujemy. Kupimy dfg i adcginie na combo. Na solo q zniszczylem syndre na midzie i wygralem.

Gratuluje gry na 10te lvle, ale w normalnej grze taric na midzie nie ma miejsca i nie ma dmg.

League of Legends

Opublikowano

Równie dobrze możesz iść na mida soraką, alistarem, threshem, bo mają heal bądź tarcze i ich "nie przepchną".

 

Taki champion zajmowałbym miejsce jakiemuś ap carry który jest ważny..

 

 

Akurat Thresh nie jest tylko supportem. Dzięki jego zasięgowi kontrujemy wiele postaci na topa, tylko trzeba go budować pod AD tanka. Mówię na serio, wystarczy złapać kogoś i mamy pewnego killa.

 

Co do tematu: To jest coś podobnego do GP tylko słabsze według mnie. Mimo, że ma większe dmg to nie ma poke.

Opublikowano

@piotr: Soraka i alistar mid robią w chuj więcej od tarick'a ap.

Ich burst z combo ma dmg bo duże przeliczniki mają...

A thresh ad też jest mocny.

 

@tomto: Tia, z mmr na bronzy/silvery. Bez video o taricku nie udowodnisz mi że jest użyteczny na midzie, bo to gówno!

Jego burst pod ap jest tak mały, że szkoda gadać. Śmiało by można powiedzieć że w teamie nie ma apc:)

League of Legends

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...