Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić Podchannele aby ominąć limit mapek


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jest jakaś możliwość zrobienia podchanneli żeby ominąć limit mapek?? nie chce zadnego diffa na 255 map bo żaden nie działa.. Mam jak coś pliki od terenzo.. Prosze o pomoc wynagradzam limitem lajków :)

Opublikowano

Robisz tak : Kopiujesz sobie całe CH1 . robisz folder channel1 a w nim np glowny , poboczny w głównym dajesz standardowe skróty . Potem w drugim robisz tak samo tylko zmieniasz P2P port , Hostname i port . Najlepiej jak masz np w glownym skrót game1_1 zrobiony to w pobocznym game1_2 w skrocie dajesz . No i na koniec dodajesz do pliku start.sh

Kurcze nie bardzo zrozumialem xD..... tam jest cos takiego w /usr/home/mt2 masz cos takiego :

5vmf.png

 

 

A jeszcze w tym pliku chs czyli /usr/home/mt2/chs też są ch niżej daje SS :

 

n7fl.png

 

Więc z których tych ch serw korzysta z tych w folderze mt2 czy w folderze chs?

Opublikowano

Kurcze nie bardzo zrozumialem xD..... tam jest cos takiego w /usr/home/mt2 masz cos takiego :

5vmf.png

 

 

A jeszcze w tym pliku chs czyli /usr/home/mt2/chs też są ch niżej daje SS :

 

n7fl.png

 

Więc z których tych ch serw korzysta z tych w folderze mt2 czy w folderze chs?

Aby się dowiedzieć z których otwórz w /usr/home/mt2/ plik start.sh i tam będziesz miał podane ścieżki.

Opublikowano

Aby się dowiedzieć z których otwórz w /usr/home/mt2/ plik start.sh i tam będziesz miał podane ścieżki.

Tam w start.sh w mt2 jest cos takiego:

8hb5.png

 

Masz gg?? napisz jesli masz 3089642 jak cos mam tv dogadamy sie..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...