Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarejestorwać się na Nostale.TH


wampiros6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam



Chciałbym wam pokazać jak się zarejestrować na Nostale.th.To jest tajlandzki serwer.


Więc zaczynamy od rejestracji.

Wchodzimy na stronę

 

http://nostale.vplay.in.th/home.php
 

 

i widzimy taką o to stronę
5wuu.png
I klikamy przycisk obok strzałki

Gdy to naciśniemy pojawi nam się taka oto strona
3aol.png
Naciskamy przycisk obok strzałki

Wreszcie widzimy stronę z rejestracją.
Oto obrazek jak ją poprawnie wypełnić
hblw.png
i klikamy przycisk Submit

Czasem
ID dowodu(pierwsza luka w rejestracji) nie wchodzi więc trzeba próbować aż zadziała.Zalecam dodawać przynajmniej jedno zero, gdyż powodzenie rejestracji jest większe.


Po zarejestrowaniu pokaże nam się takie okno
x30r.png
Oznacza ono że prawidłowo się zarejestrowaliśmy.Na koniec rejestracji klikamy przycisk obok strzałki.

Więc gdy się zarejestrowaliśmy przechodzimy do pobierania

Przechodzimy na tą strone

 

http://nostale.vplay.in.th/content.php?page=download_game.html
 

 

Download z europejskiego hostingu(nie potrzeba programów aby szybciej pobrać)

 

https://mega.co.nz/#!uUolTZAD!I2uenwNftduxIWHR8l-8liofkYIZGAZWw6l4j4GqOYs


Scan pliku

5629.png



klikamy przycisk download click
Za jakieś 3-5h wrzucę plik na polski hosting


Programy do szybkiego pobierania

 



Plusy i minusy gry na serwerze

Plusy
+Szybszy drop exp i doświadczenie

+Na start dostajemy 99 b.dużych potów (na hp i mp jeśli dobrze kojaże) oraz 99 Skrzydeł przyjaźni

Minusy
-język(część po angielsku część po tajlandzku)

-lagi

To jest mój pierwszy Tut więc proszę o wyrozumiałość

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...