Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ 1.5.2 ] MINECRAFT - SuperWorld $$$[|] SKYBLOCK [|]$$$ Potężna maszyna! 24/7 |||| ZERO LAGÓW! |||| FANTASTYCZNA ATMOSFERA! <----- <----- NOWY SEZON


ProTeza11

Podoba Ci się serwer?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Ci si? serwer?

    • TAK !
      6
    • nie
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

28i9ank.png
2ywenu0.png

SERWER SKYBLOCK

Adres IP: sb.superworld.pl
Typ Serwera: SkyBlock
Non-Premium: Tak
Wersja MC: 1.5.2

Sloty: 300
White-List: Brak
Nether: Tylko dla SuperVipów


qn62r7.png

Jesteśmy wyposażeni w potężną maszyne opartą na procesorze Intel Xeon z ogromną ilością pamięci RAM na łączu 100Mbps.
Sprzęt ten pozwala na swobodną gre bez jakichkolwiek opóźnień (lagów).
Serwer jest skonfigurowany jak najbardziej optymalizacyjnie, dlatego też nie będzię żadnych przycinek.



v7qko.png


Jest to tryb gry, który wyrzuca gracza na losowo wygenerowaną, latającą wyspe, na której gracz może znaleść skrzynie z podstawowymi przedmiotami. Twoim zadaniem jest jak najlepiej rozwinąć swoją wyspe, budować z coraz to lepszych surowców, oraz zdobywać jak najwięcej pieniędzy na serwerze. Tryb ten pozwala na dołączenie do jednakowej wyspy wraz z naszym towarzyszem, kolegą.
Nasza ekipa zaplanowała, iż każda osoba, która rozwinie wyspe na tyle, by nas zaciekawić może uzyskać interesujące nagrody.



w30ux.png

Na naszym serwerze istnieje MobArena, jak i również BomberMan, na którym spędzisz wiele niezapomnianych godzin!
Dla najaktywniejszych graczy nasz system będzię przydzielał ciekawe nagrody. Znajdziesz tutaj unikalne budowle, których nie spotkasz na innych serwerach.
Zawsze pomocna Moderacja oraz niesamowita atmosfera sprawia, że serwery zyskują na wartości!



2i063vm.png


Uwaga! Rekrutacja na KidModerator'ów!
Poszukujemy osoby o poniższych wymaganiach:

- Wiek 15+
- Conajmniej 2-3h dziennej aktywności w grze
- Znajomość pluginów bukkit
- Poprawna polszczyzna
- Bycie wyposażonym w mikrofon oraz TeamSpeak3


Liczymy na kreatywne podania - tylko takie mają szanse!
Podania należy składać w tym temacie, korzystając z tego
wzoru:

Nick:
Wiek:
Mikrofon:
Teamspeak3:
Bukkit/Pluginy:
Dlaczego Ty, a nie kto inny?:
Aplikuje na KidModa Serwera:

2nbeo90.png

Poszukujemy dobrego grafika, oraz programiste. Mile widziany Teamspeak3. Jeśli jesteś chętny na to stanowisko, napisz w tym temacie, bądź do mnie na PW.
Wszystkie oferty mile widziane, szukamy osób, które są kompetentne i zostaną u nas na dłużej! Jeśli jesteś taką osobą to na co czekasz? Pisz!



m8mve8.png


Masz jakiś pomysł co można by było dodać na serwery SUPERWORLD?
Pisz pod tym tematem! Pozdrawiamy, ekipa SuperWorld!

Opublikowano

Nick: MrRaven
Wiek: 16
Mikrofon: ON
Teamspeak3: ON
Bukkit/Pluginy: Ogarniam - miałem już wiele serwerów, adminów itp.
Dlaczego Ty, a nie kto inny?: potrafię rozkręcić serwa, oraz zbudować wiele rzeczy, dzięki którym inni gracze będą zadowoleni z serwera.
Aplikuje na KidModa Serwera: SkyBlock

 

Dodam jeszcze jeden punkt od siebie ;)

Skype: razor710.tomczak

Opublikowano

Nick:szymojoker

Kontakt:(skype)--->szymon21341
Wiek:16.
Mikrofon:Tak.
Teamspeak3:Tak.
Bukkit/Pluginy:Dam w skali do 10 [9/10]
Dlaczego Ty, a nie kto inny?:
Ponieważ nie łamie regulaminu znam ortografie i znam regulamin !
Aplikuje na KidModa Serwera:
♥ ★☆SuperWorld★☆ ♥

Opublikowano

@up

Jeśli chodzi o Was dwóch - wejdzcie na ts3, posiedźcie troche na serwerzem, niech gracze Was zauważą... i wtedy porozmawiamy o Waszym kidmodzie. :)

Że tak powiem "Słowne warunki" spełniacie.

Opublikowano

Nick: MyKasero
Wiek: 14 (Nadrabiam rozgarnięciem. Co do głosu to nie jest piskliwy)
Mikrofon: Tak
Teamspeak3: Tak (Preferuje Skype , gdyż gram z kumplami ale jeśli trzeba być to będę)
Bukkit/Pluginy: Hmm wiele... Essentials,PermissionsEx,World/guard/edit , otherdrops, GroupManager, Iconomy, AZrank,SimpleRegionMarket i to by było tyle z tych ,,większych".
Dlaczego Ty, a nie kto inny?: Ponieważ jestem ogarnięty , czytam czat i nigdy nie popełniam błędów ortograficznych (Chyba że szybko piszę ale to w ciągu kilku sekund poprawie). Bardzo lubię spędzać czas w dobrym towarzystwie, a jak zauważyłem na tym serwerze takie jest :). Gram tutaj, więc pomyślałem sobie: ,,Czemu nie? I tak tu gram, więc spróbować nie zaszkodzi..." Więc... Drogi Proteza , wybór należy do ciebie :)
Aplikuje na KidModa Serwera: qv0x.png Wybaczcie za te białe paski z boku jakoś nie miałem jak tego dopracować :C

 

@EDIT

///////////////////PODANIE NIEWAŻNE\\\\\\\\\\\\\\\\\ W ciągu następnego miesiąca będę na wakacjach, więc unieważniam podanie.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...