Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] Jak zarobić ok 500k-2kk w NosTale


inCally

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:ninja:Sposób na zarobek! :ninja:

A więc sposób zarobku będzie polegał na hazardzie.

Idziemy na glacernon i dropimy tam różne itemy typu miecze, zbroje.

(lub gdy nie dajemy rady idziemy do NosBazaru i kupujemy jakąś broń najlepiej bronie typu Czerwony Łuk u5,6,7)

Idziemy do Teodora Toppa i "Hazardujemy" nasze "itemy" min. na unikalność 5+.Gdy mamy unikalność Idziemy do Teomana Toppa i ulepszamy do poziomu 5/6 (Najlepiej 5).Idziemy na "Obszar własnego sklepu".I tam wystawiamy sklep lub w NosBazarze.

Za 1 dzień dropienia ulepszania da się zarobić ok 500k-2kk+.


Nie jest to GWARANTOWANE że uzbieramy 2kk+ <3


Pozdrawiam inCally B)


x5ba.jpg

Opublikowano

brzydko opisany poradni, sporo osób zna taki zarobek i był on napewno opisany w poradnikach do jakiego kolwiek zarobku...

 

brzydko, oj brzydko ;<

Masz problem z NosTale, Metinem bądź z robieniem for ? pisz do mnie, z chęcią Ci pomogę ;)

Opublikowano

Poradnik na zasadzie:

Jak ubić kurczaka?

 

Idziemy pod miniland, klikamy na kurczaka i zabijamy.

*nie gwarantuje że kurczak zginie

 

 

Fajnie się zapowiadało, ale niezbyt poręczny poradnik. Dodatkowo sposób prosty, którego nie trzeba się uczyć, ale powodzenia w przyszłych poradnikach.

 

Nie zrażaj się krytyką.

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mi się przyda poradnik dziękuje

Żyj dla siebie, nie patrz na innych co o Tobie mówią :) 

                                                 

oj12ja.jpg

Opublikowano

Zacznijmy tez od tego, ze musisz bic w miare spoty na enkach, z czego w godzine mozesz nie miec wgl dropu, a mozesz miec caly plecak. Dodatkowo, jest tez szansa, ze Teodor zjara wszystkie itemy, i zaden na u5+ nie wejdzie, do tego u Teomona podobnie :) Dodam tez, ze wiekszosc ludzi wgl nie kupuje tego eq, bo wie ze na enkach poexpi, i sam sobie taniej zrobi taki przedmiot :)

"Kiedy kogoś podziwiasz, nie możesz go prześcignąć, lecz dopóki gramy razem, nie ważne że przegramy! Więc czym jest zwycięstwo? Nieważne, ile punktów masz pod koniec meczu... Jeśli nie jesteś szczęśliwy, to nie jest zwycięstwo!"

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Nostale] Jak zarobić ok 500k-2kk w NosTale

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...