Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

15 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Witam! Co bedzie: - Strona www ze skinami minecraft zeby kazdy mogl dodac skina ale musi go zaakceptowac moderator, - Top 10 skinow, - Punkty 1 pobranie = 1 pkt (Nie wiem co oferowac sa punkty), Szukam: - Moderatorow do akceptowania skinow - Pomocy przy kodowaniu strony (wymagam znajomosci HTML, PHP, CSS, MySQL i dobrze bedzie jak JS)

Masz ts'a ? 
Mogę się zająć reklamą ...

mam ale narazie wole przez pv albo w tym poscie

już jest coś takiego

planetaminecraft.com

coś takiego ^^

ale ja chce swoja strone

Wątpie, niedość ze juz jest duzo stron oferujących robienie skina jak i pobieranie niektorych stworzonych, to ty chcesz zalozyc tylko ze stworzonymi i opublikowac na stronie podobnej do np. Demotywatorów? (Chodzi o to ze mod musi zaakceptowac :D) Jezeli tak to sie pozegnaj z "tą stroną"

a kogo to obchodzi że chesz własną ? jedna już jest i wystarczy (znalazłem jeszcze 3 inne)

już jest coś takiego

planetaminecraft.com

coś takiego ^^

Jest np.

www.mcskinserach.com/browse

Ale to są angielskie strony, gdybyście nie doczytali, a fajnie byłoby mieć spis wszystkich fajnych skinów, jeszcze robionych przez Polaków, a uwierzcie, Polacy są kreatywni, oj są.

Pomysł na tak, tylko problem domeny i innych rzeczy.

Wątpię, że wypali, gdyż jest już bardzo dużo takich stron.

Nie wiem, czy ktoś będzie zaglądał na twoją.

Zależy jakie skiny etc. Ponadto potrzebna by była

prawdziwie dobra reklama.

Dobra reklama to mało - dobre pozycjonowanie w przeglądarkach to podstawa. Jak ktoś nie zna strony to na 99% nie znajdzie twojej wpisując w przeglądarkę - skiny minecraft - czy jakoś tam inaczej. Wg mnie mcskinsearch jest najlepszy wpisujesz po nazwie i widzisz co i jak.

Jest wiele takich stron np. Planeta Minecraft :) Tam masz na serio dobrych ludzi którzy to wykonują.

Jeżeli na prawdę chcesz to możesz to zrobić, ale trzeba zrobić również wydajną reklamę właśnie tego forum.

Ponadto musi ono mieć coś wyjątkowego co  przyciągnie ludzi.

Zapraszam na serwer minecraft 1.6.2 Działki, sklep, częste eventy, mobareny, parkour'y i wiele innych atrakcji! Ogarnięta administracja! NON-premium.    IP:  5.9.94.205:25705

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0