Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Montana wyłączona na zawsze


hfjtyue4weru5eityio5j

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, chciałbym was poinformować o tym, że ToXiiC postanowił zamknąć Montane.

Oficjalna informacja z forum Montany: We closed our server. You can reach on our Minecraft server if you want. The IP is: [server version: 1.6.2 - PVP Enabled] Link:

Tłumaczenie: Zamknęliśmy nasz serwer. Jeżeli chcesz, możesz wejść na nasz serwer Minecraft. IP serwera:[Wersja serwera: 1.6.2 - PVP włączone].

Podejrzewam, iż zamknęli swój serwer z tej samej przyczyny jaka spotkała Infinity. Zapewne wystraszyli się policji, która lada moment mogła zapukać do drzwi ich mieszkań.

Opublikowano

Amm .. ok. Kolejny server poszedł się .. znaczy wyłączony . Szkoda, oby powstało trochę więcej serverów bo jak tak będzie to tylko WRPSP .. Ehh dzięki za info przynajmniej teraz nie musze się obawiać ...

Opublikowano

Tak, ToXiC sie bał wiecie czemu? Co on robil na PSP (jak był adminiem) Sprzedawał czyjes konta wlochom (tylko i wyłacznie włachą)

 

 

I wolał zamknąc serwer poniewaz spotkało by go to sam, widze ze DE sie wzieło za privy to moze dlatego dzisiaj na wszystkich nie dziala glowna (O_O)

 

 

Nie wiem czy to spam czy nie ale jak tak to sorry Wilczek :D

 

Kolego wyzej jezeli wiesz liczba graczy nie przekracza 100 osob ledwie przekracza 20 :D i po 2 DE pozwala na prowadzenie priv jezeli nie przekracza 100 osób i admini nie maja zyskow dla siebie co jest przeciwienstwem TradeMark (denatory) i co wie kto jeszcze zezwala tylko na małe zyski na utrzymanie serwera, ale PSP powstalo w celach edukacyjnych tak twierdzą admini. I popierwsze wszystko jest za free.

320551442138510845087.png
Opublikowano

Tak, ToXiC sie bał wiecie czemu? Co on robil na PSP (jak był adminiem) Sprzedawał czyjes konta wlochom (tylko i wyłacznie włachą)

 

 

I wolał zamknąc serwer poniewaz spotkało by go to sam, widze ze DE sie wzieło za privy to moze dlatego dzisiaj na wszystkich nie dziala glowna (O_O)

 

 

Nie wiem czy to spam czy nie ale jak tak to sorry Wilczek :D

 

Kolego wyzej jezeli wiesz liczba graczy nie przekracza 100 osob ledwie przekracza 20 :D i po 2 DE pozwala na prowadzenie priv jezeli nie przekracza 100 osób i admini nie maja zyskow dla siebie co jest przeciwienstwem TradeMark (denatory) i co wie kto jeszcze zezwala tylko na małe zyski na utrzymanie serwera, ale PSP powstalo w celach edukacyjnych tak twierdzą admini. I popierwsze wszystko jest za free.

 

Niby tak, niby nie.. bo to Nexon Europe wykupił prawa do promowania War Rock'a w EUROPIE, nie prywatne serwery, więc nexona nie obchodzą na co zezwala DE :)

Oni mogą wszystko, taka firma, która się promuje na Arsenal stadium :D

 

@down

 

 

Zawsze można postawić serwer gdzieś poza Europą :P Np. Rosja :D

 

W tej drugiej części, przecież Rosja jest i w Europie i w Azji xD

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Zawsze można postawić serwer gdzieś poza Europą :P Np. Rosja :D

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...