Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Potrzebuję pomocy gdyż Chcę zagrać na serwerze Ravia.eu


Astened

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi o to gdyż mam ochotę na dobrego harda a najlepszym hard serwerem jest oczywiście Ravia :) <-- Chyba nikt nie zaprzeczy .

 

Problem polega na tym gdyż nie mam pojęcia jak się wybić...

Nie mówicie tylko bot i hematy ... nie mam ochoty na bana.

 

 

Proszę o pomoc i oczywiście gdyby ktoś mógł pomóc w grze będę wdzięczny i w miare swoich możliwości również pomogę ;D

Opublikowano

jak nie bot

to ręcznie sam zarabiaj na hematach na psach/wilkach ew. runy konne, inaczej dopiero po 86 zarobisz.

Sam nie da rady w H** botów nie ma żadnego spota nawet puźną nocą i wczesnym rankiem ...

Opublikowano

albo do lochu małp idz napierdalać te hematy lub poswiecaj dużo czasu na łowienie/drop z metinów...

kocham se julke, bo se moge, i se bede kochac, heshehsheshesheshehs


Opublikowano

Dzięki wszystkim za pomoc , ale mam dopiero zamiar zagrać nie mam nic rękawiczki nawet żeby dropić konto 2 lv ;d . I teraz mam prośbę czy ktoś by mógł pomuc chociaż na starcie odwdzięcze się .

 

Hematy m1,Runy konne w lochu,metki,wyżyna na wyżynke sura Wp 80+ strach i czarowane P ;)

 

albo do lochu małp idz napierdalać te hematy lub poswiecaj dużo czasu na łowienie/drop z metinów...

 

spoty sa ;) możesz iść do imha (m3) i tam dropic ja nie próbowałem tam dropic
Ja dropie w m1 :)

Opublikowano

Chcę grać na ravi'i ;P

 

jedyny sposób na mały lvl to te hematy :)

ps. graj na Astium nowy server też hard wychodzi za 2dni tam się wybijesz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...