Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dziwne nieporozumienie w supporcie + stracone konto .


DenyLP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wysłałem ową wiadomość na support, sprawa jest jasna. Prosiłbym o pomoc bo jak dowiecie się na końcu zostałem niesmacznie potraktowany po raz kolejny ..

 

Witam, chciałbym zgłosić skradzenie konta . Miałem przerwę od D3 na

jakiś czas. Dziś gdy chciałem się zalogować dostałem informację że

konto jest zablokowane . No okej, zdziwiłem się lekko ( przecież zawsze

gram uczciwie ) . Wchodzę na Battle.net, hasło nie działa. Kiedy chcę

je odzyskać, wszystko ładnie pięknie mi się zmienia aż dochodzę do

ostatniego kroku ( już po zmianie hasła ) otóż KOD Z UWIERZYTELNIACZA ,

nie mam tokena i nigdy go nie miałem ! I teraz jaki sens przechodzić

przez te wszystkie procesy zmiany hasła jak i tak ktoś ma ' władzę

' nad tym kontem przez token? Chciałbym je odzyskać + nie chciałbym

tego bana bo raczej nie jest spowodowany przeze mnie. Dodam, że miesiąc

temu kiedy wchodziłem na konto wszytko było ok, dziś był ban +

zarejestrowany token .

 

Piszę oczywiście z innego konta bo na tamto nie mogę się zalogować .

oto dane do weryfikacji:

( dane, które z wiadomych przyczyn nie podam :) )

 

Proszę bardzo o pomoc. Nie mam zamiaru zaczynać od nowa. Dodam, że

komputer mam czysty, używam dobrego antywirusa + nigdy nikomu nie

podawałem hasła do swojego konta .

Pozdrawiam i liczę na szybką pomoc.

 

Taką wiadomość wysłałem na support z NOWEGO konta, które uwaga !! zostało zablokowane ..

Komputer mam czysty, nie używałem jakiś hacków, konto niestety straciłem . I teraz, jak mam kontaktować się z supportem skoro zablokowali mi nowe, kilka godzin wcześniej założone konto do tego żeby się znimi kontaktować w sprawie straconego konta?

Dziwne nieporozumienie . Ale chciałbym dowiedzieć się dlaczego te nowe konto zostało zablokowane . Czy zakładać nowe i znów pisać do supportu ? Poradźcie . Trochę pieniążków jednak poszło na utrzymanie konta..

:D

Opublikowano

Jeżeli tak, to napisz ostatni raz do supportu. Jednakże kiedy cię znowu oleją musisz sprawę gdzieś zgłosić, ale musisz mieć dane że wydawałeś PLN na grę... Coś takiego :b

Opublikowano

konto udało mi się odblokować , ale co myślicie o tej sprawie którą wysłałem na support ? Padłem ofiarą hackera ?

:D

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...