Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak wyłączyć spawn mobów "złych"


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wyłączyć moby złe na danym obszarze jest na to jakaś flaga ?

 

P.S. Wiem ze były takie tematy ale tamte flagi wyłączały też spawn mobów " dobrych " świnek itp.

Opublikowano

./region flag (NAZWA CUBOIDA) mob-spawning deny

373_sygnatura.jpg

 

To nie sprawiedliwe człowiek pisze nabija posty w nie związanym temacie i dostaje warna -5 w plecy :/

A ja się tak bardzo staram z 91/100 ostrzeżeń z 2013-07-26 11:15 xD

Opublikowano

./region flag (NAZWA CUBOIDA) mob-spawning deny

Tak ale wtedy wyłączą się wszystkie (cały spawn mobów)

I chyba nie ma takiej flagi chyba że sam zmodyfikujesz WorkGuard'a

Opublikowano

Tak ale wtedy wyłączą się wszystkie (cały spawn mobów)

I chyba nie ma takiej flagi chyba że sam zmodyfikujesz WorkGuard'a

No właśnie a nie ma na to jakiegoś specjalnego pluginu ?

Opublikowano

Jesli budujesz spawn do jakiegos serva to po prostu oświetl teren i tyle :>

Chyba najlepsza odpowiedź :) zgadzam się z FastFlash, ale mam pytanko, chcesz np. zrobić świnkę i aby tam się spawnowały? jak taka to możesz zrobić od dzielny cube i dać jako parent i tylko tam dać /region flag [nazwa] mob-spawning allow

Opublikowano

Chyba najlepsza odpowiedź :) zgadzam się z FastFlash, ale mam pytanko, chcesz np. zrobić świnkę i aby tam się spawnowały? jak taka to możesz zrobić od dzielny cube i dać jako parent i tylko tam dać /region flag [nazwa] mob-spawning allow

robiłem tak ale nie wiem czemu nie działa :(

Opublikowano

Ty robisz spawn pod server ? - jesli tak i chcesz by swinki sie spawnowały to zrób masarnie, swinki będą się palić i bedzie leciec przepalone mięso. :>

A jak moja rada z mobami nie dziala to zrób mury, dopasuj je do stylu spawna ( jesli robisz spawna ) :P

Opublikowano

Najpierw zrób cuba pod nazwą np. SPAWN a następnie zró nowego (Tam gdzie świnka) i nazwij go np. Świnka a następnie wpisz: /region parent Świnka Spawn.

I tyle powinno działać :D

Opublikowano

W world guard masz flagę deny-spawn

 

Nią ustawiasz jakich mobów nie chcesz

 

/rg flag region deny-spawn skeleton,zombie,creeper i tak dalej

 

 

Waż że jest to że jeśli chcesz jakiegoś moba dopisać/wykreślić musisz pisać znowu całą listę mobów.

tkdy.jpg

Opublikowano

po prostu /rg flag <nazwacuboida> deny-spawn zombie,creeper,skeleton,spider,enderman,wither,enderdragon,slime,cavespider

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...