Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tamowanie - Czyli Jak Złapać Potworka


Kamiak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie bardzo często zadawane: "Jak złapać potworka?"

 

Łapiemy Panterę:

 

1. Kup Empty Pantera Card (od gracza lub Merchanta w Katan, Laksy, Horizen, Rondo lub Hidden Village).

 

 

2. Musisz mieć skille: Creature Control Lv1, Summon Creature Lv1, Recall Creature Lv1 i Creature Taming Lv1.

 

 

3. Podchodzisz do potworka(Opudy, wszystkie rodzaje).

 

 

4. Używasz Creature Taming Lv1 na mobie.

 

 

5. Zabijasz go.

 

 

6. Jeśli tamowanie się uda, masz Pantera Card. Jeśli nie - robisz to jeszcze raz.

 

 

7. Otwierasz Inventory.

 

 

8. Otwierasz zakładkę Creature Formation(ALT+Y).

 

 

9. W Creature Formation masz puste pole oznaczone 1.

 

 

10. Przeciągasz kartę z Inventory na to pole i 'Confirmujesz'.

 

 

11. Summonujesz(Summon Creature Lv1)

 

 

12. Masz peta.

offtop1at9.gif

 

Nie offtopujmy na naszym pięknym i wspaniałym forum : ))

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli pet ci dednie możesz go ożywić przez zwój wskrzeszania kupisz go u handlarki jakiejś, albo mieć odpowiedni skill do wskrzeszania.

Opublikowano
hehe głupie pytanie co się stanie jak peta zabiją ???

 

Nie gram od jakiegoś czasu w tą grę ale z tego co pamiętam idziesz do jakiejś tam hodowczyni zwierząt i u niej wskrzeszasz.

Opublikowano

@x3 Up

 

Zwój Wskrzeszenia kupisz w Mieście Adeptów albo gdzieś indziej, jak w Mieście Adeptów to u Kupca Łewaba czy jakoś tak ;p

offtop1at9.gif

 

Nie offtopujmy na naszym pięknym i wspaniałym forum : ))

Opublikowano

ok ok już ogarniam tą grę ;P thx za pomoc.

 

Jest jakiś sposób żeby większą szanse mieć na powodzenie w oswajaniu peta ??

Opublikowano

@up

 

Nie wiem, mi się zawsze udawało za 3 razem xD

 

A nie lepeiej kupić sobie od gracza?

offtop1at9.gif

 

Nie offtopujmy na naszym pięknym i wspaniałym forum : ))

Opublikowano

no ja już spaliłem tak wilka, orka, orka, yeti i szkieleta ;P pod rząd :P archerem xDwszystkie dropły narazie mam 29 lvl pantere xD

 

A co do kupna właśnie zbieram bo już bym mial orka 2 razy za te karty co wytraciłem próbuje tymi torbami za pk gen co rupie z nich lecą :D raz 800k dropło to najwięcej :(

Opublikowano

@Up

 

A ja mam wróżke i syrenke na 40 poziomach :)

 

Jeśli potrzebujesz pomocy z Rappelz pisz na PW :-)

offtop1at9.gif

 

Nie offtopujmy na naszym pięknym i wspaniałym forum : ))

Opublikowano

Ale spam :D Owszem można zwiększyć szansę na powodzenie w oswajaniu. Musisz kupić Kartę Umiejętności i nią ulepszasz skill :P Ale musisz kupić odpowiednią kartę, a nie kupisz np. Karta Umiejętności: Podwójny Strzał :) Nie wiem za bardzo jak się ulepsza skille, ale chyba Kostką Umiejętności. Dodatkowo możesz zwiększyć poziom skillu (Normalne zamienianie PP na drugi lvl skilla) - tą opcję mają tylko klasy: Paladyn, Hodowca i Minstrel.

CYTAT(Jercak @ Oct 16 2009, 04:41 PM) 

czyrzby czyrzby ale masz peha bo ja tó dzisiaj rzące więdz ban na ip czyli permo ban !

CYTAT(Jercak @ Oct 16 2009, 04:45 PM)
a za to rze byles nie gżeczny
a tak na serio twuj stary666

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...