Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Tylko ja mam takie fatum? rozgrywki po 30 lv.


MamProblemNew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, odnośnie do tematu, czy tylko ja mam takie fatum po wbiciu 30 lv? zawsze, i to zawsze trafia się jakiś noob/troll w drużynie który robi wszystko co w swojej mocy by przegrać? I w dodatku przegrywamy przez niego...

A mianowicie, afk co druga rozgrywkę, troll picki, 3 osoby na midzie, ewentualnie 3 supporty w druzynie.

Wczorajsza przegrana "wygranej gry" przy tf'ie blitz full hp i mp wraca do bazy... oczywiście walka drużynowa przegrana przeciwny team cały miał około 300hp więc tylko do wybicia, ale oczywiście blitz musiał wrócić do bazy...

Moje staty w tym meczu 14/4/14 więc na pewno aż tak słaby nie jestem.

Kolejna walka, 3 minuta gry biegają z naszej drużyniy mundo za olafem i gdy go trafi nożem zmieniaja się miejscami i olaf trafia mundo... odpowiedź na chacie? "GRAMY W BERKA NIE PRZESZKADZAJ" co za tym szło? biegali po całej mapie i feedowali przy okazji -.- Oczywiście polaczki..

 

Pytam się bo naprawdę mam dosyć, przegrywając kolejne gry, w dodatku nie z mojej winy...

Premade dwu osobowe tutaj też odpada bo i wtedy takie dzieci się trafiały w drużynie, a znalezienie jeszcze 4 kumpli do grania to ciężko...

Opublikowano

@up racja, niech wypierdala płaczek

 

 

@anty-warn

Niestety tak to jest, czasami rzuci dobrych, czasami słabych. Postaraj się grać duo, na pewno pomoże

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Też czasem tak mam, ale podchodze do gry z uśmiechem na ustach, bo w końcu to tylko gra. Po co denerwować się tym, że ktoś czerpie frajdę z gry? Musisz wygrać? Wierzysz, że będziesz grać lepiej tylko i wyłącznie wygrywając? Otóż nie, wystarczyłoby trochę ich zmotywować do rozgrywki, a jak się nie da to starasz się też nabrać trochę frajdy z gry ;) Polecam nieco się uspokoić i nie przejmować się słabymi graczami.

Opublikowano

"Kolejna walka, 3 minuta gry biegają z naszej drużyniy mundo za olafem i gdy go trafi nożem zmieniaja się miejscami i olaf trafia mundo... odpowiedź na chacie? "GRAMY W BERKA NIE PRZESZKADZAJ" co za tym szło? biegali po całej mapie i feedowali przy okazji -.- Oczywiście polaczki.."

 

Wez nagrywaj takie rzeczy. Potem zrob zlepek i daj na youtuba :)

 

Co do temtatu to zawsze sie trafi ktos. ja jak gram na smurfie to jak wlaczam gre to odrazu " mid mid top top" jedynie co mozna picknac to junglera lub supporta. Takich ludzi poprostu ignoruj po grze to juz na nich nie trafisz a z tego co wiem to mozesz grac z tymi samymi osobami nawet pare razy dziennie grajac solo czyli ze automat ci ich dobiera

u1lc.png
Opublikowano

A ja widziałem zabawę w patrol :D Koleś chodził w górę i dół rzeki i gdy ktoś pisał dlaczego trolluje odpisywał:

,,Im not troll, im PAtroll" i se tak beke toczył.

 

Na afków i trolli nic nie poradzisz, możesz co najwyżej rankedy grać, tam na poziomie >Gold jest znacznie lepiej niż na normalach

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Dzisiaj 3 mecze pod rząd 3 afki, w s2 tak nie było ;/ zostaje tylko raportowanie i spadanie do niższych lig.

Opublikowano

Jak można podchodzić do blind picka poważnie przecież Blindy gra się dla beki/testuje postacie. Jak naprawdę nie umiesz grać i nie chcesz psuć nikomu nerwów ani zabawy to graj Draft Picki mecze są na średnim poziomie, a jak się podszkolisz to graj same rankedy.

Opublikowano

Niedawno miałem świetną passę na normalach, a od dwóch dni cały czas przegrywam. Cóż, tak to jest. Czasami lepiej, czasami gorzej. Nie ma co się przejmować normalami, inaczej gdyby to były ranki :P

00979453523907008934.png
Opublikowano

Nie należy sie martwić raz są słabsze dni naprzykład wczoraj przegrałem 3 na 5 ranków a dziś 2 grane 2 wygrane :)

Wystarczy sie wyluzować i mówć sobie że jutro będzie lepiej :D

Kilk :)

b5c37939ebedbd32c2e590cf9fb67258.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...