Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Powrót do starego ROM'a HTC Desire Z


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

 

Przygotowuje się do przejścia na Custom Rom'a (Cyanogen 10.1 Jelly Bean 4.2)

 

Mam jednak pytanie: Jak wrócić potem do oryginalnego ROM'a (2.3.3 Gingerbread) bez oddawania telefonu do serwisu? : D

 

Pozdr.

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano

wgrywasz programem co masz do telefonu. nie masz to odwiedź stronę producenta

 

skoro wgrywasz customa to stock musisz umieć wgrać bo to identyczne sposoby !

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

No oryginalnego ROM'a mam. Ale gdzieś tam czytałem, że po czymś takim (powrót do stocka) trzeba oddać telefon do serwisu.

Czyli mówisz, że starczy wgrać oryginalnego ROM'a tak jak customa, Flash i tyle?

Pozdr.

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano

masz tutoriale to sobie wcześniej poczytaj na tym forum skąd bierzesz pliki

 

bezmyślnie nie wgrywa się dowolnych plików do telefonu mimo że mogą ale nie muszą pasować do tego telefonu !

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

RobeM, ale dalej nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie. Mi tutaj chodzi, że mam OFICJALNEGO ROM'a dla HTC od samego porducenta.

 

Mi chodzi o to, czy ta metoda tak jak przy wgrywaniu Custom rom'a zadziała aby przejść na ten oficjalny, żeby nie było potem z telefonem problemów...

 

 

 

@Edit jeśli można to również bym prosił o jakieś ew. Linki do tutoriali jak zrobić S-OFF i Roota na HTC Vision. Na PW najlepiej, tam bd mógł podać dane telefonu jak będą potrzebne ^^

 

@edit 2

 

A zresztą macie:

 

 

HBOOT: 0.85.0013
Radio: 26.10.04.03_M
Microp: 0425

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano

nie mam HTC żadnego akurat do przeróbki i nie chce mi się szukać potrzebnych ci informacji, a na dodatek jeszcze streszczać tutoriali

sam to sobie zrób na

 


 

tam wszystko napisano, dla przypomnienia to inaczej HTC Desire Z, jeżeli nadal ci mało to więcej pisze na XDA

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

 

Cześć.

 

Przygotowuje się do przejścia na Custom Rom'a (Cyanogen 10.1 Jelly Bean 4.2)

 

Mam jednak pytanie: Jak wrócić potem do oryginalnego ROM'a (2.3.3 Gingerbread) bez oddawania telefonu do serwisu? : D

 

Pozdr.

 

Jeśli Cyanogen nie wpływa nic, na Brand producenta, to będziesz mógł po prostu aktualizacje zrobić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...