Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile FPS w Minecraft da się wyciągnąć na tym sprzęcie?


MrKubixxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MOBO: MSI K9N Platinum (Socket AM2)

 

CPU: AMD Athlon x2 3800+ (Socket AM2) 2.00 GhZ

 

RAM: 2 GB (Na Minecrafta 1400 MB)

 

GFX: nVidia GeForce 7900GTO 512 MB

AsRock 960CG-GS FX | AMD Athlon 64X2 3.2 GHz |nVidia GeForce GTX660 | 2,5 GB RAM (1 x 2GB i 1x 512 MB) | Windows 7 | Service Pack 1 |

76561198099384029.png

Opublikowano

Na o wiele gorszym sprzęcie mam stabilnie 40fps~

Jeżeli porównywać te dwa komputery to powinieneś wyciągnąć z 100fps z OptiFine + odpowiednie ustawienia.

surprise motherfucker


 

Opublikowano

Poniżej 35fps :) za słaby jest

 

Myślę, że tak ok. 50 fps'ów wyciągniesz.

 

No co Wy. ;)

OptiFine, LWJGL, przypisanie ram'u i odpowiednie skonfigurowanie i około 90/100fps, jak nic.

surprise motherfucker


 

Opublikowano

 

MOBO: MSI K9N Platinum (Socket AM2)

 

CPU: AMD Athlon x2 3800+ (Socket AM2) 2.00 GhZ

 

RAM: 2 GB (Na Minecrafta 1400 MB)

 

GFX: nVidia GeForce 7900GTO 512 MB

Mam 2x słabszy komputer, a mam 100+ FPS więc ty także będziesz miał 100+ FPS ;) Nie ma bata żeby było mniej ^_^

Opublikowano

Jeżeli nie masz zasyfionego kompa w plikach systemowych oraz nie przycina Ci się, spokojnie będziesz miał powyżej 100.

random.jpg


Opublikowano

Myśle ,że z 100-130 FPS'ów z Optfine i dopisaniem ramu :D

Fyg9LHL.png
(jeżeli sygnaturka jest niezgodna z regulaminem, proszę o usunięcie, a nie dawanie warna/bana)

Opublikowano

 

A powie mi ktoś może ile ja powinienem wyciągnąć na tym notbooku

Procesor: Intel Atom " 1,60 GHz 1,60 GHz "

RAM : 2 GB

Windows : xp

K Graficzna : mobile intel® 945 express chipset family "64 MB ale jak brakuje w aplikacji to bierze z rama do ma 224 MB "

 

 

 

z 20 fps.

hohohehehohohihihehehohohuhu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...