Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Serwer "NextLife" 1.5.2 40 Slotów [No-WL] ChestShop Eventy!


Mani264

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Krótka Fabuła



Pewnego dnia mój kolega Jacek, przyszedł do mnie. Nudziliśmy się, szperaliśmy na internecie.

Gdy wszedłem na Youtube, wszystkie filmiki miały tytuł ,, Minecraft ,, .

Oglądnęliśmy parę filmików, i doszliśmy do porozumienia, dlaczego całe YouTube jest zaśmiecone ,, Minecraft'em ,, .

Pewnie chcecie wiedzieć dlaczego. :D

Dlatego, że Minecraft to niezwykła gra, w której człowiek czuje się, jak ten Steve chodzący po świecie i szukający przygód.

Dlatego, i my jak i wiele ludzi zagraliśmy w Minecraft'a.

Jak wrażenia....

Pierwsze słowa moje i mojego Kumpla były....

O kurczę, ale zajebista Gra!!!

Pierwsze grałem na SinglePlayer, ale gdy obejrzałem jeszcze kilka filmików, dowiedziałem się, że można też grać z innymi ludźmi.

Wszedłem na serwer Survival zobaczyłem, rozejrzałem się, a tu tyle pięknych budowli, ile zamków, i wspaniałych domków.

W tej chwili wiedziałem już, że ta gra jest dla mnie.

Tak oto narodziło się " NextLife " czyli, mówiąc - Nowe Życie w Minecraft.

Po takim krótkim wstępie Chcialbym was zaprosić na serwer " NextLife " .

Serwer jest typu " Survival+frakcje ".

Na serwerze są questy - dzięki nim możesz zbierać level i pieniądze na serwerze.[ /warp Quester] - chwilowo nie czynne :D

Na tym serwerze można zakupić Vipa i SuperVipa. [/warp Vip] [/warp SuperVip]



Informacje


IP Serwera: s61.mineserv.eu:31567


Eventy są co tydzień!!


Ilość Slotów: 40


WL: Wyłączone


Nether: Włączony


PvP: Włączone (poza Spawn)


Autoryzacja: Non-Premium


Start: Serwer Wystartował ;D


Serwer jest na wersję 1.5.2 ( Jak narazie ) ;x



Administracja


Właściciel : MineXemin


Właściciel : witu


Admin : nerolucien




Prezentacja serwera :D



A teraz trochę ss z serwera :D



sxs2.png


jsai.png


coek.png


q2nu.png


b057.png


8hmu.png




ygs.png


0hwe.png


a6tc.png


0k35.png


6v4l.png


korc.png


i5u.png


nzw8.png


s5zd.png


92vk.png


j0wo.png




lovi.png


ovip.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...