Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak postawić bs'a na Pandorze, aby szybciej zmieniał?


Sudaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pokażę Wam, jak postawić bota na serwerze PandoraMT2, aby zmieniał szybko i dobrze. :)

1.

Pobieramy tego bs'a:

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/714590-dl-switchbot-by-padmak-v3006-naprawione-bugi/
 

Instalujemy, instrukcja w linku.

2.

pobieramy moda ze strony Kamera.

 

metin2mod.tk
 

Pobieramy tego moda i instalujemy w cliencie PL'a.

3.

-Logujemy się na postać przez moda, następnie podchodzimy do handlarki, która posiada zmianki, otwieramy sklepik i...

- Wpisujemy komendę /bot

fp9d.jpg

/|\

|

Należy tak ustawić naszego bota.

I zapamiętać JEDNO! Nie stawiać itemu na pierwszym slocie, bo Wam go sprzeda!

Uruchamiamy switchbota padaka, i ustawiamy na 2/3/4/5 slot item i wybieramy bony. Nie wybierać opcji z kupowaniem zmianek 1/5! Możecie także zmienić prędkość zmiany bonów na 150-200.

Komendą /bot zacznie nam kupować zmianki w dużej ilości, a programem padmaka zmieniać bony.

Dlaczego nie wystarczy mod? Otóż na modzie możemy zmieniać jedynie na 1 slocie, a korzystając z komendy /bot sprzeda nam item, który znajduje się na pierwszym miejscu w ekwipunku.

To na tyle, pozdrawiam, Sudak.

Wszelkie pytania zadawać pod tematem, bądź na PW!

113331483371297180698.jpeg

Opublikowano

 

 

Dlaczego nie wystarczy mod? Otóż na modzie możemy zmieniać jedynie na 1 slocie, a korzystając z komendy /bot sprzeda nam item, który znajduje się na pierwszym miejscu w ekwipunku.

 

Mozna zmienic slot jest taka opcja, ostatnia rubryka ;)

 

Wiec nie potrzebny bs od padmaka wystarczy mod.

Sam tak kiedys sie bawilem lecz juz to nie potrzebne mi.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Mozna zmienic slot jest taka opcja, ostatnia rubryka ;)

 

Wiec nie potrzebny bs od padmaka wystarczy mod.

Sam tak kiedys sie bawilem lecz juz to nie potrzebne mi.

 

 

Nie wiem, w to się nie bawiłem. ;) Ale na padmaku możemy zmieniać na 4 itemy. ;)

113331483371297180698.jpeg

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...