Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką klasą i rasą grać w serii Let's Play TERA online?


Yosito0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zagłosowałam na mystica w ankiecie, ale policz jeszcze ode mnie warriora :P Te klasy bym chętnie obejrzała. Rasę to obojętnie jaką. Byle nie Elin (bardzo irytujące xD).

 

PS podpinam temat :) Inicjatywa bardzo fajna i należy takie działania promować. Liczę w zamian za to na jakieś pozdrowienia dla nas w tym LP :P

#don't care

Opublikowano

Zagłosowałam na mystica w ankiecie, ale policz jeszcze ode mnie warriora :P Te klasy bym chętnie obejrzała. Rasę to obojętnie jaką. Byle nie Elin (bardzo irytujące xD).

 

PS podpinam temat :) Inicjatywa bardzo fajna i należy takie działania promować. Liczę w zamian za to na jakieś pozdrowienia dla nas w tym LP :P

Obiecuję! :) Dziękuje ;)

Opublikowano

z mojej strony głos oddaje na berserkera,gdyż była to moją pierwsza postać w grze,a skończyło się na sorcerze.A jeżeli chodzi o rase to stawiam na elfy,kobiety :P

Opublikowano

Dla mnie obojętne kim gram. Każda postać jest dobra do czegoś ;). A rasy jak rasy. Wygląd+ atrybuty więc raczej tego "zepsuć" nie można.

Ale tak od siebie, gram berserkerem, fajnie mi się nim gra.

Opublikowano

Temat do zamknięcia! :D Dziękuje za podpięcie i pomoc zawartą z serią ;) postać już wybrana jest nim Human Warrior Mężczyzna ;) Napisze temat z odcinkiem w którym tworze postać ;) Jeszcze raz dziękuje w zaangażowaniu co do serii ;)

Opublikowano

Castanic i Elinki są cudne. Oczywiście kobiety! Elfy z facetów są bardzo przystojni, tacy anime [animowi] :p

Zagłosowałam na Elinkę :) Co do klasy, Berserker bardzo podoba mi się, ale zagłosowałam na Sorcerera, ponieważ uwielbiam postacie magiczne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...