Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Kilka Pytań Związane Z WarRock'iem


Ravgor.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Jestem z tej "Starej gwardii" WarRock gdzie jeszcze miał WR GameFrist i mam do was kilka pytań :

1.Co się zmieniło ogólnie w Item Shop

2.Jaka jest teraz dobra metoda kupowania Nexon Cash czy jakoś tak

3.Co ile dni/tygodni dodają nowości czy też trzeba czekać 3-5 miesięcy na nową mapę

4.Czy dalej działają bugi na np marien gdzie się wchodziło na dach itp ?

5.Jakieś Nowe Mapy Na BG czy nie ?

 

To na tyle jak bym sobie coś przypomniał to dodam edit'a oczywiście za pomoc lubie to.

1386361287-U962219.png


By Maxio.


Opublikowano

Cześć :)

1. Jest dużo zmian, m.in nie ma famasa. W IS są bronie gold lub camo za NX'y ale żeby je kupić musisz być premium member :)

2. Robienie reklam ew. PSC. Sam dziś kupiłem ok 5,5k NX i z reklam mi wpadło dodatkowo drugie tyle i mam teraz 11,5k :P

3. Co tydzień są konserwacje na które składa się aktualizacja HS'a i mass bany.

4. Raczej tak :D

"Za te wszystkie wybryki teraz najmocniej żałuje

powiem tylko przepraszam , bo tylko tyle umiem"

Opublikowano

Cześć :)

1. Jest dużo zmian, m.in nie ma famasa. W IS są bronie gold lub camo za NX'y ale żeby je kupić musisz być premium member :)

2. Robienie reklam ew. PSC. Sam dziś kupiłem ok 5,5k NX i z reklam mi wpadło dodatkowo drugie tyle i mam teraz 11,5k :P

3. Co tydzień są konserwacje na które składa się aktualizacja HS'a i mass bany.

4. Raczej tak :D

Co do 2 to ile bym miał Nexon Cas za np 100 złoty?

1386361287-U962219.png


By Maxio.


Opublikowano

20 000 NX - 20 euro

50 000 NX - 50 euro

"Za te wszystkie wybryki teraz najmocniej żałuje

powiem tylko przepraszam , bo tylko tyle umiem"

Opublikowano

1. Dodano również nowe snajperki, karabiny, stroje dla postaci.

2. Za darmo to tylko reklamy, jeżeli masz kasę to polecam PayPala ;)

3. Cotygodniowe środowe konserwacje, składają się z:

  • ew. map
  • Zmiany w item shopie
  • eventy
  • Aktualizacja hackshielda, bany.

4. Nie można wejść na dach wchodząc po drabince z trickiem heavy trooper'a... dach jest jakby uszczelniony w tym miejscu i nie przenika postać :D

5. Deathill, lecz nie wiem czy to CQC czy BG :D Więcej jest na zombie i cqc.

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...