Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra Sezon I OtherDrops Podział Drużyn Na: Blue/Red


guldzin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kwadratowa Masakra


Szukamy ludzi do gry ponieważ chcem szybko uruchomic serwer


Serwer juz jest gotowy tylko czeka na graczy.


Wszystkich ktorzy chca sie dostac na serwer musza wypelnic podanie i


stawic sie na serwerze ts3 IP: 178.217.185.231 <---- Na ts3 Trzeba sie stawic 10.45


Kanał 31



Wzor Podania:



Nick:


Wiek:


Team Red/Blue:


Posiadasz Ts3:


3 zdania o sobie:



Team Red:


- Tearquester


- nieznajomy


- Pan_kaszankaPL


- guldzin


- Adis123


- bogdzi


-


-





Team Blue:


- BenQ


- Ransley


- TheKalneX


- dimitri2


- TheCosseN


-


-


-


-


-




Wszyscy Dodani Proszeni Sa Na TeamSpeak


Opublikowano

Nick: nieznajomy


Wiek: 15


Team Red/Blue: obojętnie może być red :P


Posiadasz Ts3: Tak


3 zdania o sobie: Jestem pomocny, nie niszcze nikomu domków ani nic w tym stylu i nie używam hacków/modów ułatwiających grę

Opublikowano

Nick:BenQ

Wiek:15

Team Red/Blue:Blue

Posiadasz Ts3:Tak



Nick: BenQ

Wiek: 15

Team Red/Blue: Blue

Posiadasz Ts3: Tak

3 zdania o sobie: Lubię służyć pomocą . lubię budować .Interesuje się Informatyką

Opublikowano

Nick:Ransley

Wiek:15

Team Red/Blue: Blue
Czy posiadam Ts3: Tak

3 zdania o sobie:Pomocny, Dobrze sie bije i swietnie buduje, Uwielbiam grac zespolowo.

A tu podanie kolegi pisze za niego bo nie on sam nie moze niestety napisac wyskakuje mu "Temat jest zamkniety" mysle ze nie bedzie problemu ;3.

Nick:TheKalneX

Wiek:14

Team Red/Blue: Blue

Czy posiadam Ts3: Tak

3 zdania o sobie: Dobry w klepie,gram zespolowo,pomyslowy.

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

 

Nick: nieznajomy

Wiek: 15

Team Red/Blue: obojętnie może być red :P

Posiadasz Ts3: Tak

3 zdania o sobie: Jestem pomocny, nie niszcze nikomu domków ani nic w tym stylu i nie używam hacków/modów ułatwiających grę

Ty napisałeś jedno zdanie :P

 

Nick: dimitri2

Wiek:16

Team Red/Blue: Blue

Czy posiadam Ts3: Tak

3 zdania o sobie: W mc gram od alfy, ale z przerwą (nie grałem w bete). Czasami troluje ale po to, żeby było śmiesznie. Mam mikro i słuchawki. :)

Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

Opublikowano

Nick: Pan_kaszankaPL


Wiek:12


Team Red/Blue: Red


Posiadasz Ts3: nie ale skype mam


3 zdania o sobie: Jestem ogarnięty w minecraft. Dobrze buduje. I jestem dobrym gurnikiem.


Opublikowano

Nick:bogdzi


Wiek:13


Team Red/Blue:Red


Posiadasz Ts3:Tak

3 zdania o sobie !: Jestem miły pomocniczy. Nie używam wspomagaczy. Jestem też uparty i dążę do celu

x



Opublikowano

Nick:xIversonx


Wiek:16


Team Red/Blue:Blue


Posiadasz Ts3:Tak


3 zdania o sobie:Lubię
grać w minecraft poznawać fajnych i ludzi.Jestem miły i ogarnięty umiem
się bić grałem już na wielu takich serverach.Mam 16 lat mam na imię
Michał lubię pomagać i się zaprzyjaźniać.Jestem pomocy ni grifuję przed
wojnom .

Opublikowano

Nick: McSiurek


Wiek: 15


Team Red/Blue: Red


Posiadasz Ts3: Tak


3 zdania o sobie: Nazywam się Dawid , gram w minecrafta od 1 roku . Trenuje Kick-Boxing od 4 lat , raz zdobyłem mistrzostwo mazowieckie w roku 2012 w wieku 14 lat . Lubie grac w minecrafta w wolnym czasie :)

Opublikowano

Nick:kamil4559

Wiek:13,5


Team Red/Blue:Red


Posiadasz Ts3:Tak


3 zdania o sobie:Uwielbiam tego typu serwery, jestem pomocny, spędzam dużo czasu na serwerze, jestem ogarnięty i łatwo się dogaduje z nowo poznanymi ludzmi

Gram na serwerach hamachi , i Privach . 

Opublikowano

Nick: Kilian440


Wiek: 15


Team Red/Blue: Blue


Posiadasz Ts3: Tak


3 zdania o sobie: Jestem miłym, opanowanym graczem. Jestem też całkiem niezły w budowaniu dobrych fortec i w PvP. Z ortografią nie mam najmniejszych problemów. Sądzę, że drużyna, do której dołączę, będzie miała ze mnie dużo pożytku.






Jedno Pytanie: kiedy trzeba się stawić na TS ? Bo sama podana godzina nie precyzuje tego zbyt dokładnie :)


Opublikowano

Nick:MentoS

Wiek:15

Team Red/Blue:Blue

Posiadasz Ts3:Tak

3 zdania o sobie:Lubię grać w minecrafta.Jestem miły .Lubię pomagać innym :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...