Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi na tym LoL?(+inne pytania)


MasterKich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zepsułem ostatnio komputer :< I ze starego komputera zostało mi:

-4 GB Ram DDR3

-Dysk Twardy 500GB(nie wiem dokładnie jaki)

 

Zamierzam kupić:

Płyta Główna: ASRock 960GM-GS3 FX, 760G, DualDDR3-1333, SATA2, RAID,GBLAN,mATX

Procesor: AMD Athlon II X3 450, socker AM3, 3,2GHz ,1.5 MB,95W, BOX (3x3,2GHz)

Karta Graficzna: MSI Radeon HD6570, 1GB DDR3(128), HDMI, DVI, D-SUB (z tego co pamiętam to jest też ta karta ale 2GB troche droższa, i nad nią się zastanawiam)

Zasilacz: TRACER Highlander 500W Silent

Obudowa: LOGIC Obudowa Komputerowa A10 Midi Tower(czarna)

 

 

TO +

Ram: 4 GB DDR3

Dysk: 500GB

 

 

Komputer ma być do:

-Słuchania muzyki

-Gry w LoL'a

-Gry w jakies inne RPG

 

Mam mało hajsu na kompa :< więc pytam czy ten zestaw jest dobry, a jak coś byście zmienili to piszcie np. "zmieniłbym procesor na..." i podajcie nazwę tego podzespołu(w tym przypadku procesora) o podobnej cenie.

 

 

 

 

===================================DODATKOWE PYTANIA===================================

1.Czy jak na tym dysku mam WIN7, LOL'A ,jakies programy to czy jak włożę ten dysk do nowej obudowy, podłącze wszystko to będzie dobrze chodzić czy będę musiał formatować dysk czy coś

2.Czy pójdzie mi na tym Crysis 2

3.Czy będę na tym komputerze grał na stałych 60FPS'ach w LoL'a na Bardzo Wysokich w HD?

 

 

 

Dzięki za wszystko odpowiedzi :D

Opublikowano

ile masz w sumie kasy do wydania ? może uda się złożyć coś lepszego bo ten widzę taki sobie

Opublikowano

noo komputer zanoszę do znajomego,najprawdopodobniej odkupi ode mnie podzespoły ze starych komputerów to może wstawi mi jakiś lepszy procesor ^^

 

Patrzałem na youtube, i lol na bardzo wysokich, 720p. chodzi na stałych 60 klatkach :D

Opublikowano

okej, po weekendzie będę miał juz komputer ^^ dzięki wszystkim.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, jakoś w listopadzie(wiem że jeszcze długo do listopada) będę wymieniał procesor, jaki procesor tak do 300zł ??

 

Nadal jestem świadom że nie daje zbyt dużo hajsu na komputer.

 

 

 

P.S: Tak sobie myśle, może pozbierać troche dłużej pieniędzy i kupić i5

Opublikowano

Możesz strzelić sobie jakiegoś Phenoma

Ty wgl wiesz, co piszesz ? Gdzie Phenom pod LGA1155 ?

Za 300zł używka i3.

A dopłata do i5 to dobra rzecz- 450zł i masz już z jakiegoś ogłoszenia ;).

 

 

Cytat Twojego postu:

 

Popieram, ale trzeba uważać, gdyż kiedyś z ciekawości poszedłem do owego sklepu i chcieli mi wcisnąć Sandy Brigde pod AM3+... porażka

Nieźle się ośmieszyłeś xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...