Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZAPOWIEDŹ: Mrucznik-MC [Gildie|Średniowiecze|Brak VIP|Ogarnięta administracja|Dedyk 32GB!|0 Lagów|Własne pluginy!] Inne Typy strzał!


uвer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, piszę to drugi raz (drugi w tym dziale, nie ma to jak przypadkowo cofnąć bez sejwa, bezcenne!)

Nie mam pojęcia czy Scream będzie kontynuował projekt więc nie czekając zabieram się za pisanie propozycji.

Dane o serwerze:

gold_ingot.gif.pagespeed.ce.O4GOCq6zFn.g Typ serwera: Survival + Elementy RPG + Gildie
gold_ingot.gif.pagespeed.ce.O4GOCq6zFn.g Ilość slotów: Zależy od tego, co dacie. Jeśli nic (so sad!) postawię jakieś 100/150 u siebie,
gold_ingot.gif.pagespeed.ce.O4GOCq6zFn.g Premium: Nie będzie wymagane,
gold_ingot.gif.pagespeed.ce.O4GOCq6zFn.g Zwierzęta/Potwory: Tak,

Większość rzeczy które pojawią się na serwerze:

  • Sporo zabaw różnego typu (Eventy),
  • Mob-Arena,
  • Rangi zdobywane zależnie od poziomu graczy,
  • HP nad głowami,
  • Gildie,
  • Kary po wyjściu z serwera podczas walki,
  • Dropfixy,
  • Serwer w 50% oparty na skript <-- dużo mniej lagów,
  • Drop doświadczenia oraz cennych itemów ze stone z działającą fortuną,
  • VIP nie ma niewiadomo czego,
  • Cztery nowe typy strzał (opisane niżej),
  • Wiadomość na czacie będzie można napisać do 4 sekundy - antyspam,
  • Statystyki zabić oraz śmierci,
  • (Jak znajdę budowniczych) gra typu Temple Run 2 (youtube, obejrzyjcie). Po jej wygraniu będzie można zdobyte kredyty/monety zamienić na skromny ekwipunek,
  • Postaram się o lokalną doświadczoną ekipę <-- Lokalną znaczy dobraną z mrucznikowców,
  • Każda ranga płaci inaczej za stworzenie gildii,
  • Każda ranga ma inne prawa co zachęca graczy do zdobywania expa,
  • Poziomy doświadczenia w dwóch umiejętnościach - Drwalstwo oraz Górnictwo.

Podstawowy ekwipunek który dostanie każdy gracz przy pierwszym połączeniu się z serwerem oraz po /eq nowicjusz dostępnym co 6h!

Jak stworzyć inne typy strzał?


To bardzo proste! Potrzebujesz skrzynki-pułapki oraz gwiazdy netheru. Kładziesz skrzynkę w dowolnym miejscu, i trzymając shift klikasz gwiazdą netheru na skrzynkę. Zamieni się ona w crafter nowych strzał. Aby stworzyć jakąś strzałę musisz włożyć strzałę i kilka sztuk danego przedmiotu (przedmioty na strzały wypiszę niżej). Zamykamy i otwieramy skrzynię a strzały same wrzucają się do naszego inwentarza. Aby zmienic typ strzał trzymając łuk naciśnij shift+lewy przycisk myszy. Na czacie pojawi się wszystko. Typy strzał:

Grid_Arrow.pngStrzała Piorun --> strzela piorunem w trafioną osobę (do skrzynki: strzała + 16 redstone),
Grid_Arrow.png Strzała Kresu --> teleportuje strzelającego bloczek za ofiarę (do skrzynki: 2 perły endermana + strzała),
Grid_Arrow.png Strzała Wyrzutu --> wyrzuca trafioną osobę 2-5kratek w górę (do skrzynki: 2 piórka + strzała),
Grid_Arrow.png Strzała Śmierci --> Natychmiastowo zabija trafioną osobę (do skrzynki: 2 bloki diamentu + strzała),

PREZENTACJA VIDEO:

http://www.youtube.com/watch?v=moVffTapmD0&feature=youtu.be


Rangi:

Grid_Wooden_Sword.png Nowicjusz -> Popychadło, nie ma żadnych praw związanych z gildiami. Awansuje na Osadnika po osiągnięciu 150 poziomu,
Grid_Stone_Sword.png Osadnik -> Może dołączać do gildi, jednak wciąż nie może robić własnych. Awansuje na Myśliwego po osiągnięciu 250 poziomu,
Grid_Iron_Sword.pngMyśliwy -> Może zakładać własne gildie jednak kosztuje go to bardzo dużo przedmiotów, dużo więcej niż Rycerza na którego awansuje po zdobyciu 350 poziomu,
Grid_Diamond_Sword.pngRycerz -> Nie musi posiadać wielu itemów na gildie, jest najwyższą rangą dla zwykłego gracza na serwerze,


STRONA WWW

Zawiera Top10 zabójstw, ranking killsów oraz osobno dla każdej postaci po wpisaniu nicku. Wkrótce logowanie, zmiana hasła i różne takie bajery. =)

http://c-gta.pl/



REKRUTACJA NA MODA SERWERA OTWARTA, LINK: KLIK

Opublikowano

Ksek? xD

Ja napisałem podanko, ale masz bana to jak sprawdzisz? (za co wgl masz bana? O_o) Może tutaj Ci wysłać? xD

 

"Mrucznik"-MC - jak to będzie jak nie możesz wejść na mruka? ;(

A serwer fajnie się zapowiada ^^

Opublikowano

Server zapowiada sie epicko. :) w 100% bede na nim gral :)

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...