Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2][Kwadratowa Masakra]-[Drop ze stone]-[Ograniczenie Mapy]-[10 vS 10]


guldzin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kwadratowa Maskara


post-720064-0-27398500-1374586631.jpg



Szukamy ludzi do Kwadratowej Masakry


Aby sie na nia dostac trzeba wypelnic podanie które jest umieszczorene nizej.


Serdecznie zapraszamy serwer czekaj własnie na ciebie.


Podział drużyn: Red/Blue



=======Wzór Podania=======


Nick:


Wiek:


Posiadasz Ts3:


5 zdani o sobie:



IP ts3: 178.217.185.231 Kanał 31


IP serwera: Zostanie podane na Ts3




Drużyna Czerwonych:


- Jonash55


- Adis123


- guldzin


- Kroimy


- Numez


- Pingu


-


-


-


-




Drużyna Niebieskich:


- Kamil155


- Downfall


- TheCosseN


-


-


-


-


-


-


-


Opublikowano

Nick: Kamil155


Wiek: 11


Posiadasz Ts3: Tak


5 zdani o sobie: Ogarnięty,miły,pomocy,kulturalny,Itp



Chyba mnie pamiętasz nie będe sie tu rozpisywał itp po prostu chcę się dostać.


Opublikowano

Nick: Jonash55



Wiek: 14 lat



Posiadasz Ts3: Tak



5 zdań o sobie: Jestem ogarnięty. Umiem współpracować. Mam na imię Bartek i lubię grać w Minecraft'a i BF3. Lubię gry zespołowe. Moja ortografia nie ma zarzutu.


Opublikowano

Taaa co sie sstalo ze od nowa szukasz ludzi?Wszystkim sie odechcialo po 3-4 resetach mapy w ciagu 2 dni?

Ten serwer wystartowal nieogarniety i ja w kazdym razie nie pisze sie na 2 edycje ktora pojawila sie po 2 dniach.Jak ktos chce prosz bardzo,ja radze poczekac na inna "kwadratowa masakre" one sie i tak pojawiaja srednio co 2 dni.Aaaa i bylbym zapomnial po starcie serwera admin tepa kilkakrotnie graczy na spawna tylko po to by zaczac gre,a potem uroczyste otwarcie spawna.Innymi slowy moze 2 edycja okaze sie lepsza.

mca.png
Opublikowano

Nick:Pingu

Wiek:16

Micro:zawsze

Orto 6/10 dyslekcja

Kilka zdan osobie : Nazywam sie michał , jestem ogarnity ;d podaj ip tsa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...