Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Program który ktoś bedzie robił (więcej w temacie)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć jestem minecraftyear poszukuje programu który będzie pisać i zamykać konsolke (.bat) co 8 h odliczal od 30 do 0(przed korzda cyfrą ma pisac say Restart za [ tu cyfra cyfra])

po skończeniu odliczania wpisuje w konsolce STOP i czeka 20 sek i ją zamyka potem otwiera plik run.bat (tą konsolkę) i tak w kółko.

Nagrodzę wszystkie odpowiedzi a najlepszą(żeby była najlepsza ma być program wybiore najlepszy) też bedę taki programik oceniać o prostocie obsługi i schludności mogę spełnić

jedno z nagród dla najlepszego.

NAGRODY:

1.Mod na moim serwerze z jakimś fajnym prefixem

2.Jeżeli ma konto YT 2 like pod każdym filmikiem + polecienie kanału na moim.

INFO: Ta konsolka to zwykły plik z rozszerzeniem bat do odpalania bukkit.

Podsumowanie: Czekam na programy które będą restartować serwer bukkit.

Chyba że są inne rozwiązania tak dla info koputer serwerowy ma soft windows

400%20postow.png


 

Opublikowano

 

RemoteToolkit , autorestart np. co 8h , automatycznie sie wlacza przy crashu

 

 

 

To jest plugin czy program

400%20postow.png


 

Opublikowano
Na końcu masz link+skan do pobrania

Instrukcja:

1. Otwieramy pobrany plik archiwizatorem (np. WinRar)

2. Przenosimy okno po lewej stronie ekranu

3. Otwieramy craftbikkit-....jar też archiwizatorem (np. WinRar)

4. Usuwamy META-INF z craftbukkit-....jar

5. Przenosimy pliki z lewej strony ekranu (czyli z modyfikacji) do craftbukkit-....jar razem z nowym META-INF

6. Zamykamy te dwa archiwizatory

7. W pliku bat piszemy:

java -jar craftbukkit....jar <za ile milisekund ma być wyłączony serwer> <od ilu ma odliczać> <co ile milisekund ma obniżać licznik i co ile ma pokazywać wiadomość> <wiadomość, mogą być kolory te z & ale zamiast znaku & używaj $>

timeout /t <za ile sekund znowu odpalić serwer>

<nazwa pliku bat bez .bat>


1000 milisekund = 1 sekunda

28800000 milisekund = 8 godzin



np jeżeli plik bat to UruchamiaczSerwera:

java -jar craftbukkit....jar 28800000 30 1000 $d[server] $bZa {time} sekund $cSERWER ZOSTANIE ZRESTARTOWANY$d!!!

timeout /t 20

UruchamiaczSerwera

UWAGA: jeżeli nie dasz na końcu nazwy pliku bat, to serwer zostanie tylko wyłączony i koniec. Nazwa pliku bat na końcu daje to, iż ma od nowa odpalić serwer

8. Zapisujemy plik .bat

9. Odpalamy plik bat.

10. Koniec xD





Jeżeli chcesz pomoc do mojej modyfikacji, napisz java -jar craftbukkit...jar -help


P.S. Wybieram nagrodę numer 1, bo like to mogę sam sobie dać - wystarczy utworzyć konto...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...