Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM] SKRYPTÓW (ŻYCIA, GILDIE, DROPY, INNE)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam skrypów na:

- życia jak na kwadratowej masakrze

- drop rud i expa ze stona, nie otherdrops

- uderzenie pioruna po smierci

- autozapis mapy

- ustawienie spawnu

- anti-relog

- logowanie/rejestracja

- gildie jak na kwadratowej masakrze

- granica mapy - border

- ochrona spawna w promieniu 10 kratek (cubiod pvp-off, mob-dmg- off)

 

Jeśli wiesz, daj chociaż namiary do jednego skryptu, nagrodzę Cię lajkiem, a nawet kilkoma :)

 

artur został nagrodzony pięcioma lajkami :)

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

Zycia ( nie ogladam km , skrypt napisany dla seri dla youtubera :P )

 

options:
    tag : &b[Dwa Zamki]
variables:
    {zycia.%player%} = 3
aliases:
    diax = 264
on death of player:
    remove 1 from {zycia.%player%}
    send "&7Umarles i straciles &c1 &7zycie." to player
command /zycia:
    trigger:
        send "&b{@tag} &7Twoje zycia : &c%{zycia.%player%}%"
command /dodajzycia <text>:
    permission: asiom.dodaj
    trigger:
        add 3 to {zycia.%argument%}
        send "dodane"
        execute console command "unban %argument%"
command /ulecz <text>:
    trigger:
        if {zycia.%argument%} is 0:
            remove 1 from {zycia.%player%}
            add 1 to {zycia.%argument%}
            send "{@tag} &7Oddales 1 zycie graczowi &c%argument%"
            execute console command "unban %argument%"
        else:
            send "{@tag} &7Ten gracz zyje , nie ma potrzeby oddawac mu zycia"
on rightclick holding a diax:
    if {zycia.%player%} is 10:
        send "{@tag} &7Limit zyc wynosi &c10"
    else:
        add 1 to {zycia.%player%}
        send "{@tag} &7Am am diaxik &cDostales 1 zycie , twoje zycia wynosza teraz %{zycia.%player%}%"
        remove 1 diax from player
every 3 real seconds:
    loop all players:
        {zycia.%loop-player%} is 0:
            broadcast "{@tag} &f%loop-player% ma 0 zyc i zostal zbanowany"
            execute console command "ban %loop-player% &b&lStraciles wszystkie zycia"

 

Piorun

 

on death of player:
    strike lightning effect at the player

 

 

Exp ze stone

 

on mine stone:
    add 1 xp to player

 

OtherDrops

 

aliases:
    szmaragd = 388
    kamien = 1
    diament = 264
    zloto = 14
    zelazo = 15
on mine kamien:
    add 1 to {stone.%player%}
    if chance of 0.70%:
        player's tool is a iron pickaxe or diamond pickaxe
        altitude of player is smaller than 20
        add 1 diamond to player
        message "&8** &bZnalazles diament, masz go w ekwipunku &8**"
        add 25 xp to player
        add 1 to {diament.%player%}
    if chance of 1.3%:
        player's tool is a pickaxe
        altitude of player is smaller than 30
        add 1 zloto to player
        message "&8** &eZnalazles rude zlota, masz ja w ekwipunku &8**"
        add 7 xp to player
    if chance of 2%:
        player's tool is a iron pickaxe or diamond pickaxe
        altitude of player is smaller than 60
        add 1 zelazo to player
        message "&8** &7Znalazles rude zelaza, masz ja w ekwipunku &8**"
        add 5 xp to player
    if chance of 0.90%:
        player's tool is a iron pickaxe or diamond pickaxe
        biome at the player is Extreme Hills
        altitude of player is smaller than 20
        add 1 szmaragd to player
        message "&8** &aZnalazles szmaragd , masz go w ekwipunku &8**"
        add 15 xp to player
command /stone:
    aliases: drop,dropy,drops,surowce
    trigger:
        message "&bDiament - Szansa: 0.70, Ponizej 20 poziomu, 25 exp (Fortuna niedlugo)"
        message "&eRuda Zlota - Szansa: 1.30, Ponizej 30 poziomu, 7 exp (Fortuna niedlugo)"
        message "&7Ruda Zelaza - Szansa: 2.00, Ponizej 60 poziomu, 5 exp (Fortuna niedlugo)"
        message "&aSzmaragd - Szansa: 0.90, Biom: Extreme Hills, Ponizej 20 poziomu, 15 exp (Fortuna niedlugo)"
Opublikowano

Na spawn :)

command /setspawn:
    permission: skript.setspawn
    trigger:
        set {spawn.%world%} to location of player
        message "&7Spawn ustawiono."
command /spawn:
    permission: skript.spawn
    trigger:
        message "&aTeleportacja nastapi za: &c4"
        wait 1 second
        message "&aTeleportacja nastapi za: &c3"
        wait 1 second
        message "&aTeleportacja nastapi za: &c2"
        wait 1 second
        message "&aTeleportacja nastapi za: &c1"
        wait 1 second
        message "&aTeleportacja!"
        teleport the player to {spawn.%world%}
on first login:
    teleport player to {spawn.%world%}
on respawn:
    teleport player to {spawn.%world%}

Na gildie :

https://dl.dropboxusercontent.com/u/93426097/gildiapvp_My-Bukkit.pl.sk
Opublikowano

Wszyscy polajkowani, pilnie poszukuje tych skryptów:

- gildie jak na kwadratowej masakrze

- granica mapy

- anti-relog

- logowanie/rejestracja

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

Logowanie

 

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/skript/forum/scripts/54615-advanced-authorisation-skript-script-beta-10/?unread

 

Nie polecam , np. jezeli masz ChestShop'a to gracze i tak moga kupywac

To nic, authme jest nawet spoczko, zawiera tylko niepotrzebne mi opcje, jak polaczenie z baza danych,e-mail, itp.

 

Najbardziej zależy mi na skrypcie GILDIE

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

Najbardziej zależy mi na skrypcie GILDIE

Czy mógłby ktoś podać link do skryptu z cubiodem?

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

Możesz opisać jak wyglądają te gildie na KM masakrze? Ponieważ nie oglądam zbytnio MineCrafta na polskim Jutubie :) Opisz a ja może się zmotywuje to napisze :D

Opublikowano

Skrypt na gildie, taki jak u skkf nie został jeszcze napisany. :)
Jedynie jest ten od Zaxera, ale kod jest maksymalnie chujowy, dodatkowo nie ma tam cuboidów, sojuszy, kompletnie nic.

Musisz poczekać lub napisać do jakiegoś programisty. ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...