Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HEXXIT] [WOJNY-GILDII] [LAUNCHER] [MODY] [NOPREMIUM] Medieval-mc.pl [SURVIVAL] [24/7]


daviddv

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukiwałeś serwera z HEXXITem, fajnymi pluginami i ogarniętą administracją?

Jeśli tak to właśnie taki znalazłeś!

Nasz serwer działa na Hexxit (Technic launcher)!Ponad 80 biomów - ekstremalne jungle, lodowe krainy, bagna, pustynie i wiele więcej! Nowe zbroje. bronie, amulety, magiczne laski, tarcze, medaliony! Tysiące jaskiń do zbadania, setki wież do złupienia, dziesiątki zamków do zdobycia, wulkany, dungeony. Walki z bossami w Twilight Forrest (Hydra, UR-ghast itd.)Nowy system wytapiania, enchantowania! Spadające gwiazdy, meteoryty i wiele innych atrakcji!


Serdecznie zapraszamy na nasz serwer!




638792ac79c109c6f2309806b871b6f428ef1ed6



1. Pobieramy launcher serwerowy tutaj

Włączamy go i czekamy aż pobiorą się modyfikacje lub przechodzimy do 2.1

Pliki modyfikacji ważą 200mb, tak wieć pobieranie trochę trwa.

Po pobraniu launchera pobieramy to i wklejamy do appdata(tam gdzie .minecraft)

Następnie wypakowujemy plik i włączamy launcher.

Wybieramy ilość ramu przeznaczonego na start w XMS(nie więcej niż 1024 dla javy 32 bit, zalecana połowa tego co w XMX)W XMX wpisujemy maksymalny RAM udostępniony launcherowi(nie więcej niż 1024 dla javy 32 bit)



a6500f23bb8e526f15ebf075394d1410624e5607






97af7d8fb45863df5a52ceffa3646a150c42f5fb





46fe83a5f4188f1566474e66a816cadb43cfd209




6b78998eb2a6021878dbe6b86fa81db9a16a9928

mantis12

Yvnt


8b8d8b16b005d837d86d7341f1f484f5e9a8d1a5


70



c5e3e315202c223456ae6a92bd424ed1614ea441




ec420e19f054784467560e8cc07c1902c1c54453



2013-07-21_090742_zps45f8f3de.png




2013-07-21_091523_zps667e3ed2.png



1_zps3382f706.png



2013-07-21_091920_zps6af5fd64.png



2013-07-21_092838_zps6025bb47.png



2013-07-21_093028_zps506b42ea.png


Więcej zobaczysz grając na naszym serwerze!

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy! ~ Administracja medieval-mc.pl

Opublikowano

Tylko nadal mam problem z wejściem. End of stream, a administracja ma mnie w dupie całkowicie i nie pomaga. Jak mam zmienić Nick jak chcę pograć na swoim, bo mam premium. Serwer całkowicie nie przemyślany -.-

Opublikowano

Serwer slaby ;\

 

Dopiero co wbiłem na serwer to przyszedl jakis typek i na spawnie zacza nawalac we mnie jakas rozdzka, a potem siedzialem sobie na spawnie, i nagle wtedy przyszedl typek w diax zbroi i zacza rozdawac stacki diaxow na spawnie .... Jeszcze do tego podobno na tym serwie jest w chu** bugow.

 

Nie polecam serwera !

 

Pozdrawiam RajTo.

Opublikowano

Moja recenzja serwera:

- Rozpocznę od samego tytułu reklamy " wojny gildii " czyli jest wgrany plugin zabezpieczający naszą posiadłość gdy np nie gramy itd. Jeżeli chcesz przejąć/zniszczyć moją posiadłość musisz zbić powera. Tymczasem na waszym serwerze plugin na frakcje został tak skonfigurowany, że jest bezużyteczny, a sama rozgrywka zamiast być rozgrywką wojen gildyjnych znów stała się pospolitym survivalem. Byle gracz może wejść i rozwalić z tnt lub creeperem wszystko to na co ma ochotę. Jeżeli chodzi o sukces w połączeniu serwera technicznego z serwerem czysty survival przyznam, że nie spotkałem się wiele razy w przyszłości, gdyż nikt nie będzie robił drogich maszyn ze świadomością, że zaraz je straci.

- Piękne screeny itd tymczasem wchodząc na serwer ląduję na takim oto spawnie

2013_07_24_22_46_20.png

Administracja nie pofatygowała się nawet aby wyznaczyć, gdzie zaczyna się strefa pvp. Oczywiście pod spawnem czają się gracze w diax wyenchantowanym eq polującym na nieświadome niczego ofiary.

- Reszty cech takich jak np kontakt z administracją itd nie oceniam gdyż powyższe podpunkty odstraszyły mnie od dalszej gry na serwerze.

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Na prośbę autora z raportu, kosz.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...