Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][1.6.2][AUTORSKI]Mod który wyłącza renderowanie poszczególnych bloków (działa z optifine)


rafradek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mod dodaje do minecrafta możliwość przejrzenia przez poszczególne bloki oraz pełne światło.

 

Aktywacje funkcji są przypisane pod poniższymi klawiszami:

X - Możliwość przejrzenia przez bloki które są na liście (stają się niewidzialne)

C - Wyłączenie renderowania ściany na którą gracz normalnie widzi

V - Pełne światło

B - Zmiana listy bloków przez które można przejrzeć

 

Klawisze można podmienić w ustawieniach, ale zmiany klawiszy nie będą zapisane.

 

Instalacja:

 

Pobierz instalator forge stąd: (Wybierz poleconą wersję)

 http://www.minecraftforge.net/forum/index.php/topic,5.0.html
Skan:
https://www.virustotal.com/en/url/fef90cac92b1a60cc3743a39754d87b9d1855657c75433c5cf5f59d2aadef57e/analysis/
Uruchom instalator, wybierz "install client" i ścieżkę gdzie został zainstalowany minecraft.

Pobierz mod , zapisz go w folderze mods (tam gdzie jest zainstalowany minecraft)

http://www.mediafire.com/download/p3yw7j1r3f30cwa/x_ray.jar
Skan:
https://www.virustotal.com/en/file/b9d88a4e8331b3a39b202ea9a0c0075f6020cda0415b55a21d293445222c2ea4/analysis/1374566048/

Konfiguracja:

 

W pliku config/rafradek_x_ray.cfg możesz dodać i zmieniać listy bloków przez które można spojrzeć.

 

Zdjęcia:

 

Jak widzi gracz gdy ma włączoną 1 funkcję:

2013-07-23_10.00.28.png

A tak, gdy ma drugą:

2013-07-23_10.05.24.png

 

 

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Po co tworzyć kolejną modyfikacje skoro jest takie coś jak X'ray? Tak naprawde nic nie zrobiłeś tylko zmieniłeś z klawiszy ctrl+x na B menu wybory bloków. Według mnie mod jest zbędny.

Opublikowano

Po co tworzyć kolejną modyfikacje skoro jest takie coś jak X'ray? Tak naprawde nic nie zrobiłeś tylko zmieniłeś z klawiszy ctrl+x na B menu wybory bloków. Według mnie mod jest zbędny.

Przeczytaj nazwę tematu. Zrobiłem wersję specjalnie dla forge, w pełni kompatybilną z optifine (więc better grass itd. wciąż działa).

Czyli x-ray++ xD fajny bardzo się przyda leci like.

PS a możesz mod zrobić też na 1.5.2 ? :D

Jak chcesz na 1.5.2 to wyszukaj jakiś w google.

 

Mam zamiar jeszcze zrobić mod przyspieszający budowanie, który będzie miał między innymi możliwość zrobienia samo-naprawiającej się zbroi z bloków.

1377774857-U369478.png

Opublikowano

@up

Jest już xray na forge :) CJB to stworzył...

Tak, ale jego X-Ray wymaga wrzucenia klas do jar minecrafta, nie działa w pełni z optifine (nie można użyć better grass itd), po za tym nie działa na każdym serwerze.

1377774857-U369478.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...