Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak powiększyć FPS w Dead Island?


Minkin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Wczoraj znalazłem coś takiego o nazwie : DI FPS Mod Final Version. Czy to działa? I jak to wgrać?

A może macie jakieś inne sposoby na to? ( Gra jest na Steamie )

 

Daję + za odp :)

Opublikowano

Nigdzie o takiej aplikacji nie słyszałem, wątpię, że jest ona do zbijania fps'ów, nawet na youtube nie ma jak tego zainstalować.

random.jpg


Opublikowano

@Up Ponieważ po polsku tego nie ma, to jest angielski film. Zaraz dam edita jak znajde i podam link na YT.

 

@Edit To jest filmik

 

A po pobraniu tego w readme jest takie coś:

Put the out folder in C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\DeadIsland\ or wherever your
non-Steam directory is. I'm on windows XP so that's my default folder.
If you have any existing folders that would conflict with this mod, like a Skills folder outside of the
Data folder then delete it.
Congrats, you're done!
-Xenoith
Opublikowano

W poradniku piszę tylko, że masz to umieścić do tego folderu w dokumentach jako Dead Island, osoba która to pisała "Xenoith" pisze, że to jej
folder główny więc on zmieniać nie musiał, i tyle, gotowe.

random.jpg


Opublikowano

Do folderu z grą na steamie? ( Tak gdzie jest zainstalowana owa gra ) ?

Coś nie chce wierzyć, że to działa, ale się zobaczy :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...