Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie mogę połączyć się z MYSQL (Pliki Terenzo)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka. Nie mogę połączyć się z MySQL na plikach v4 Terenzo. Dodam że sprawdzałem na dwóch komputerach (zawsze robiłem identycznie na wszystkich plikach) i MySQL działało. Na tych plikach nawet nie chce się ruszyć. Sprawdzałem wszystko -

  1. Nie popełniłem żadnego błędu w sysinstall
  2. MySQL jest uruchomione (ee /etc/rc.conf, /usr/local/etc/rc.d/mysql-server start, /usr/local/etc/rc.d/mysql-server restart)

 

W takim razie co może być przyczyną? Wywalany jest standardowy komunikat:

Can't connect to MySQL server on 'xxx.xx.xx.xxx' (10060)

 

Windows 8

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

z FTP również. Porty mam włączone. (3306,80,22,21)

Zapora wyłączona. Może spróbuję inne pliki?

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Przy złym haśle wyświetla się inny komunikat -.-

Tu masz źle coś skonfigurowane.

Może nie wybrałeś hamachi w ustawieniach sieci?

Opublikowano

Wszystko wybrałem poprawnie. Zawsze na każdych plikach wybierałem tak samo i działało. Tak, hasło terenzo.tk Hamachi jest wybrane.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Taki sam problem mialem. :)

Zmienilem pliki i wszystko bylo ok. Lecz problemu nikt nie rozwiazal a tez kilku ludzi probowalo z tego jak i z innych for...

Polecam Ci to samo.

Opublikowano

Taki sam problem mialem. :)

Zmienilem pliki i wszystko bylo ok. Lecz problemu nikt nie rozwiazal a tez kilku ludzi probowalo z tego jak i z innych for...

Polecam Ci to samo.

Zmieniłem pliki na pliki od "Kocioła" i również nie mogę się połączyć. Podasz mi te pliki, na które zmieniłeś?

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Zmieniłem pliki na pliki od "Kocioła" i również nie mogę się połączyć. Podasz mi te pliki, na które zmieniłeś?

Mialem ten sam problem co Ty z plikami od derina, raina, mcncc oraz kogos tam jeszcze.

Zmienilem na pliki od niesmialego i zadzialalo. Sprobuj z nimi. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...